Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elfogadnátok búcsúajándékké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok búcsúajándékként életetek szerelmétől?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki a kezdetektől fogva barátzónázott. Ám ismerem már jó pár éve és eléggé elmélyült a barátságunk. Mondhatni a legjobb fiúbarátja voltam. Tudta, az első évnyi ismeretségtől, hogy többet érzek iránta, mégis megmaradtunk barátok. Én azóta túl vagyok 2 kapcsolaton (utóbbi 1 éves volt), ő továbbra is szűz, mert nem találja az igazit.


Összesen egyszer pettingeltünk nem olyan rég, hirtelen felindulásból, de másnap megint vissza lettem "minősítve". Lassan betelt a pohár és megmondtam, hogy ha nem lesz több sose köztünk, akkor elfelejthetne egy életre, mert nem bírom. Azt hiszem életem szerelmévé nőtte ki magát, mert minden megvolt benne, amit kerestem. Ő pár nap múlva közölte, hogy rendben, megpróbál elengedni, de neki nagyon rossz lesz és mivel a legkitartóbb és legfigyelmesebb srác voltam az életében, ezért nekem adná a szüzességét, (megszegve minden elvet és fogadalmat, amit magának tett).



2017. aug. 17. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Csapassad
2017. aug. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez az egész egy nagy marhaság, amit leírtál. Vagy veled vagy a lánnyal biztosan nincs minden rendben, érzelmileg és mentálisan defektesek vagytok.


Mi az, hogy pettingeltek "hirtelen felindulásból", aztán "vissza vagy minősítve"? A csaj biztosan nem normális. Szerintem az a fajta pszichopata, akinek nulla érzelmi élete van, de a mások iránti empátia biztosan hiányzik belőle. Csak szórakozik veled, és hidd el, soha nem fogja neked adni a szüzességét (esélyes, hogy már nem is az). De az, amit írtál az elengedésről (megpróbál elengedni, de NEKI nagyon rossz lesz...), mindenképpen ezt bizonyítja.


Normális emberek képesek maguk között rögzíteni a szabályokat, és a szabályok azért vannak, hogy ha áthágják őket, akkor szakadjon meg a kapcsolat, mivel nem működik az, amiben megállapodtak. Te viszont abszolút férfiatlanul megalázod magad előtte és kuncsorogsz érte. A lány pedig ahelyett, hogy szabályszegésért kizárna az életéből (és mert belátja, hogy mindkettőtöknek így a jobb), érzelmileg analfabéta módon pettingel veled és szexszel hiteget.


Gratulálok mindkettőtöknek.

2017. aug. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes értékrendetek lehet, én is csak gratulálni tudok, megérdemlitek egymást...
2017. aug. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Össze kellene jönnöd vele! Harcolj érte!
2017. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg soha nem adódna ilyen lehetőség hogy szűz lánnyal legyél.

Ha Tényleg Életed Szerelme ez a lány akkor Bánj is vele úgy az ágyban :)

2017. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
dugd csatakosra, minden testnyílását
2017. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
szerintem ne hagyd ki
2017. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Óriási hiba lenne, ha igaz lenne...
2017. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ramone ***** válasza:
66%
Nekem az jön le hogy ő a nagy ő-nek tartogatta magát mert te kevés voltál neki és lehetett kinek siránkozni... De mivel valami lökött csaj Ezért a kutyának se kell de mivel már neki is viszket a pöcke ezért úgy van vele hogy ha ló nincs jó a szamár is alapon végre valaki megfarkalja hátha Kelendőbb lesz úgy a pasik közt
2017. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd fel magadhoz a nagy alkalomra. A franciaágyadat szórd fel rózsával, legyen behűtve pezsgő, csokiba mártott eper, hogy a világ legromantikusabb élménye legyen. Tegyél be lágy jazz-t, és öltözz igazi úriembernek. Mehet a csokornyakkendő zakóval.


Fektesd le az ágyra szép lágyan, cirógasd mint egy macskát, csókold testét lelkét. Nyald hosszan, türelmesen, mint egy 5 literes óriásfagylaltot. Ha másnapra nem lesz bedurranva a nyelved, akkor szar voltál. Egy ujj, két ujj technikával tágítsd ki a kapuajtót. Legyen lucskos tűzforró bugyborékoló gejzír a punci, mielőtt finoman, óvatosan behatolsz.


Aztán ahogy ráérzel mehet a zakatoló Thomas gőzmozdony. Pakold neki oda a répát ottomán kilét módra. Qúrd atomjaira. Legyen sistergő félvéres steak abból a puncogóból, közben ujjazd molekuláira a púzóját. Röffentsd be a füstös lukba is, kutyában hadd tapasztalja milyen is a barátság. Majd amikor már érzed, hogy robbanna a két nukleáris táskabomba méretű heréd, köpj rá a hátára, mintha odaélveztél volna...erre biztosan hátrafordul, te pedig lődd bele az arcába az utóbbi 20 év szenvedését, majd a barnacsokis análpostairónoddal rajzolj neki bajszots szarból.


A meglepett fejére hüvelykujjal nyomj oda egy ötszázast, meg fog állni a ragacson... Majd távozz elegánsan.

2017. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!