Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtettetek el a...

Hogyan felejtettetek el a parotokat egy szakitas utan?

Figyelt kérdés
Egy honapja szakitottunk a parommal, de mar majdnem egy honappal a szakitas elott nem ment mar a kapcsolatunk. En meg nagyon szeretem es nem tudom elfelejteni, mindennap latom msn-n, meg neha megis csenget. Nagyon faj hogy szakitottunk, minden percben a fejembe van, es csak ra gondolok. Ti hogy felejtettetek el?
2010. febr. 27. 17:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Nekem még friss a dolog tegnap ment el.

Én is még szeretem. És reménykedek, hogy visszajön.

Hát egyenlőre csak bőgök, és 3. napja nem eszek. NEm tudom, hogy mi lesz...

2010. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg komoly a szakítás, akkor azonnal töröld ki msn-ről. Úgy nem lehet felejteni. Kezdj új dolgokba, az mindig segít. Ha volt valami rossz a kapcsolatotokban akkor gondolj arra. De sosem könnyű. Örök igazság: az idő mindent megold
2010. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
37%
én megöltem
2010. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

ma 17:13

A kérdezőnek már egy hónapja történt a szakítás, még is rossz neki. Nekem tegnap volt, akkor szerinted nekem milyen? Ráadásul nem is zárta le, mert mosolyszünetet kért... Én még nem tudok új dolgokba fogni. MSM-em nincs...

2010. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Az elsonek

Nagyon sajnalom hogy szakitottatok...tudom milyen erzes es remelem ha lehet akkor oldjatok meg

Koszonom a valaszokat

2010. febr. 27. 17:25
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
az első szerelmem elvesztése fél évig minden nap ugyanúgy fájt, kb zombi voltam, aztán szószerint egyik napról am ásikra megszűnt a fájdalom, a másodikkal 1 hete lett vége, de még nem vagyok elkeseredve mert tudom h nem bírja ki nélkülem 1-2hét és visszasírja magát...aztán ha véletlenül koppanok és nem jön vissza, na akkor nem is tudom mi lesz...:S
2010. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Idővel elmúlik, jön a következő... idősebb korban már pokoli, valaki ott marad egyedül egy gyerekkel, az nagy gond. Fiatal kori szerelem is az, de át kell élni, mindenki átéli sajnos...fáj, keress önzetlen barátokat, szülőket, beszélj ki magadból mindent, sírj, őrjöngj, jót fog tenni
2010. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Fiatal kori vagyok, 22 eves
2010. febr. 27. 17:42
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
a 17:13-as vagyok és a 17:23 írok. Ki írt hozzád? én a kérdezőnek írtam, többek között azt is hogy törölje ki msn-ről. 1 hónap az rövid idő, komoly kapcsolat elvesztésénél több hónap kell.
2010. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Egy es fel eves kapcsolat volt


De kerem ne vitatkozzatok, mert nem azert irtam hogy egymas kozott vitatkozzatok. En csak a valaszaitokat varom

2010. febr. 27. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!