Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtettetek el a...

Hogyan felejtettetek el a parotokat egy szakitas utan?

Figyelt kérdés
Egy honapja szakitottunk a parommal, de mar majdnem egy honappal a szakitas elott nem ment mar a kapcsolatunk. En meg nagyon szeretem es nem tudom elfelejteni, mindennap latom msn-n, meg neha megis csenget. Nagyon faj hogy szakitottunk, minden percben a fejembe van, es csak ra gondolok. Ti hogy felejtettetek el?
2010. febr. 27. 17:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
az idő segített. pár év alatt sikerült
2010. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Én még emlékszem rá, mindre, bár nem voltak sokan. De már 2 éve együtt élek a leendő férjemmel.

Nem elfelejteni kell, hanem megőrizni a szép emlékeket, elfogadni, hogy vége, továbblépni, és mással boldog lenni.


Viszont a kapcsolatot legalább egy időre megszakítanám fele, mert gondolom, a "csengetés" telefont jelent, önző dolog tőle, hogy nem hagyja, hogy túl legyél rajta. Lehettek akár barátok is, de csak ha mindkét részről emúlt a szerelem, a harag és a fájdalom. És részedről még nem múlt el.

2010. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Elutaztam jó messzire és nem is jöttem haza csak jóóóó sokára, mikor már tudtam, hogy nem piszkálná fel az érzéseimet.

barátnőm 3 éve nem tud elszakadni az exétől és az ex sem tőle. Együtt viszont megint csak nem megy, mert kinyírják egymást.

2010. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Sokat segítene ám, ha leírnád férfi vagy-e vagy nő. Más elfoglaltságot lehet ajánlani egy férfinek és mást egy nőnek.
2010. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
En a csaj vagyok/voltam ebben a volt kapcsolatban
2010. márc. 3. 19:39
 26/26 anonim ***** válasza:
Húvazzeg, én nem a barátnőmmel szakítottam, csak egy idegesítő vietnámi gyereket nem bírok lerázni. Kis pszihopata állandóan sajnáltatja magát, meg ilyesmi. Már a perzsák is utálják, meg is írták neki SMS-ben, hogy az őrületbe kergeti őket, takarodjon, erre ott ül velük egy asztalnál, amikor tanulnak. Na ez nem ért a szép szóból. Na mindegy, holnap megmondom, hogy pause. Ha továbbra is sajnáltatós duma, akkor game over. Majd megírom, hogy hogy viseltem :D
2010. márc. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!