Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtettetek el a...

Hogyan felejtettetek el a parotokat egy szakitas utan?

Figyelt kérdés
Egy honapja szakitottunk a parommal, de mar majdnem egy honappal a szakitas elott nem ment mar a kapcsolatunk. En meg nagyon szeretem es nem tudom elfelejteni, mindennap latom msn-n, meg neha megis csenget. Nagyon faj hogy szakitottunk, minden percben a fejembe van, es csak ra gondolok. Ti hogy felejtettetek el?
2010. febr. 27. 17:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a csörgéseivel és csak a rossz dolgokra gondolj. Így könnyebb lesz elfelejteni.
2010. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mivel segit ha csak a rosszra gondolok? miert ne emlekezzek a szep dolgokra?
2010. febr. 27. 18:39
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én az első vagyok. Nálunk rossz dolog kevés volt. Én is hibás vagyok, nem védem magam. Ő viszont hirtelen és makacs és nagyon anyás. Ezzel az utolsóval értitek, hogy mi van... nem? Én még remélek, hogy visszajön.

Nem az első szerelmem, de viszont a legtartalmasabb és legszebb és legjobb volt. Van egy gyerekem, egyszer már elváltam. Így jobban megvisel. 2,5 évig voltunk együtt, én 31 éves nő vagyok.

2010. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, bocs, csak magammal foglalkozok jelenleg. Még fiatal vagy, de a fájdalom és a bánat nagyon rossz. Ha akarsz gondolj a jóra. Úgy sem jutna rossz eszedbe, amíg szereted. Sajnos előbb utóbb rá jön az ember, hogy nem kell a másiknak és tovább lép. Te érzed, hogy mekkora volt az érzelem. Nehéz feldolgozni az tény...
2010. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akarsz egy rossz emberrel élni , ebben segít.
2010. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
De nem egy rossz ember, egy nagyon jo ember
2010. febr. 27. 20:48
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is most próbálom valahogy elfelejteni..furcsa, mert nem konkrétan szakított velem, mert azt mondta, van esély arra, hogy visszajöjjön.A cuccaim nála vannak, a közös képeinket nem törölte sehonnan, még mindig kapcsolatban van..de egy hónapja se kép, se hang ettől függetlenül.

Rettenetesen nehéz, sokszor gondolok az öngyilkosságra is.

Próbálok a rossz dolgokra gondolni, de még ha voltak is erős húzásai, tudom, hogy nála jobb ember számomra nem létezik.3 és fél éve voltunk együtt és bármit megadnék azért, hogy újrakezdhessük.

2010. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy... szeptember vege ota.... 8 ev utan, pedig en szakitottam, de nagyon szeretem. Persze O mar regen elfelejtett. Nem tudom elkepzelni, hogy mikor lesz ennek az erzesnek vege, de egyelore ugy nez ki, hogy nem mostanaban. Mar mindent kiprobaltam, amit csak lehetett, nem segit semmi. Csak a felszinen latszik jobbnak, de a lelkemben... :`(((
2010. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Párommal? Sehogy.
2010. márc. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Vidám, sikerélményt, szórakozást nyújtó tevékenységekkel, figyelmem (gondolataim) lehető legnagyobb részének lekötésével.

Amúgy a "nagyon szeretem"-ről annyit, hogy akit nagyon szeretek, azt el tudom engedni bármikor és nem szenvedek halálosan. A halálos típusú szenvedés, ha még reménykedsz is a kapcsolat helyrejövetelében, garancia a sikertelenségre: a bús vagy szerencsétlen emberek társaságát senki nem keresi.

2010. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!