Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet megérteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megérteni, hogy valakinek undorító a szopás?

Figyelt kérdés

Már több pasim is húzta emiatt a száját, egyik sem volt képes megérteni, és amikor megtudták, hogy nem vagyok hajlandó, akkor nem nyaltak soha többé, pedig én csak úgy tudok elélvezni.

Muszáj ilyen önzőnek lenni? Miért nem lehet észrevenni, hogy az egész a nők porig alázásáról szól? Ráadsásul a többség nem is csak a szopást várja el, hanem a lenyelést, ami pedig egy olyan dolog, amit nem hiszek el, hogy normális, szemérmes nő megtesz komoly kapcsolatban......


2017. aug. 29. 21:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
A 7-es vagyok. Te miről beszélsz? Milyen szextárgy? És jó lenne, ha nem lotyóznál, én se mondom, hogy prűd fapina. Én elfogadom, hogy te nem csinálod, te meg fogadd el, hogy pl én értelmes és normális nő létemre odavagyok érte, és kizáró tényező lenne, ha a pasi nem engedné, hogy szájjal elégítsem ki. Van olyan férfi aki nem igényli, keress olyat, és akkor nem kell itt háborogni
2017. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%

Huha! Komoly bajok vannak nálad. Keress fel egy pszichologust sürgösen.

Az orális szex nem megalázó cseppet sem senkinek sem. Te elvárod, de te nem csinálod. És mi van, ha egy olyan ffival hoz össze az élet, aki szintén csak orállal tud elélvezni?

Egyébként nö vagyok, és nekem is csak csikloorgazmusom van, ezért nálam is alap a nyalás, de én viszonzom is, ráadásul imádom a szopást, a finom farok izét.

Ha te ezt megalázonak tartod, azt miért nem, hogy a puncidba dugja a farkát, és "csak kielégülésre használja" a nemiszervedet a partnered? Ez nem szextárgyi képzavar nálad, csak a szopás az?

2017. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
Komoly szemérmes angol úrihölgy vagy aki még a brét is kesztyűben fogja meg?
2017. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon sok nő szeret szopni és nem csak azért csinálják, hogy a pasikat kényesztessék.

Nyalni sokkal undorítóbb ha bele gondolsz... ott alap, hogy lefogsz nyelni egy kis váladékot.

2017. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%

Jézusom

szextárgy.

ÉN azért szeretek szexelni, mert akkor kapcsol ki az agyam, akkor vagyok igazán önmagam, nem törődök mással csak azzal hogy kölcsönösen örömet szerezzünk egymásnak, és testbeszéddel is meg tudjuk mutatni egymásnak, mennyire szeretjük,és kívánjuk a másikat.Nálam szex nincs szopás nélkül, sőt, aktuss sem kell, van hogy csak kedvet kapok hozzá, és nem érdekel, hogy engem nem kényeztet, én had csináljam :) imádom nézni, és érezni ahogy élvezi, mellesleg én is élvezem.

Sosem vártam el hogy minden egyes szeretkezéskor kinyaljanak, mikor hogy adja a helyzet, de szeretem ha nyalogatnak odalent.

Volt egy exem, nem nyalt, nem ujjazott, csak szinte rámfordult tolt párat és ennyi. Nagyon nehezen fogadtam el hogy azt mondta, nyalni nem fog mert undorító, ujjazni nem meg állítása szerint nem tud. Én ettől imádtam orálozni rajta, de csak egy ideig.Egy idő után hiányoltam hogy ő is kényeztessen, és volt hogy már én sem akartam őt kényeztetni. Arra gondoltam, ha valóban szeretne, kívánná, akarná minden porcikám, legyen az akármilyen formájú, ízű.

Szerintem ez oda-vissza működik, csak akkor ha kölcsönös az egymás iránt érzett érzelmetek.

Vica-verza, te megvonod, ő is megvonja.

A szex nem egy kötelező tornaóra, kölcsönösségen alapul.

26/L

2017. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

Kb már mindenki leírt mindent, annyit fűznék hozzá hogy egy zárkózott, nagyon-nagyon rossz gondolkodásmódú aberrált vagy. Semmi megalázó nincs benne, nekem a nőim nagyrésze élvezte és automatikusan csinálta. Megalázó talán az amikor elvárják hogy letérdelj vagy nem is tudom. Biztos hogy 5 perc után mondanám hogy szomorítsd apucidat, és ne az én időm vesztegesd és nem azért mert nincs cumi, hanem mert ilyen a fogyatékos felfogásod!

23F

2017. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Kérdező, az látszik, hogy még nem voltál, úgy igazán, nagyon-nagyon, önzetlenül és feltétlenül szerelmes.


Mert akkor nem ezen ennéd kefét, hanem próbálnál kiteljesedni testileg is a kapcsolataidban.

2017. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%
*feltétlenül: jav- feltétel nélkül
2017. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Diavolino44 ***** válasza:
37%
Ilyen no menne nalam a kukaba egybol..
2017. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
"Muszáj ilyen önzőnek lenni?". Ezt most magadtól kérdezed ugye?
2017. aug. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!