Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet megérteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megérteni, hogy valakinek undorító a szopás?

Figyelt kérdés

Már több pasim is húzta emiatt a száját, egyik sem volt képes megérteni, és amikor megtudták, hogy nem vagyok hajlandó, akkor nem nyaltak soha többé, pedig én csak úgy tudok elélvezni.

Muszáj ilyen önzőnek lenni? Miért nem lehet észrevenni, hogy az egész a nők porig alázásáról szól? Ráadsásul a többség nem is csak a szopást várja el, hanem a lenyelést, ami pedig egy olyan dolog, amit nem hiszek el, hogy normális, szemérmes nő megtesz komoly kapcsolatban......


2017. aug. 29. 21:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

beszéljétek ezt meg előre

régen én is azt hittem megalázó a nőnek, de eddig senkit nem zavart (mondjuk nem valami nagy a repertoár)

ha téged zavar előre közöld, hogy neked nem fér bele és ők meg eldöntik, hogy így akarnak e tőled bármit is, vagy nem nyalnak ki, ennyi erővel a nyalás is a pasik megalázásáról szól

2017. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Aki nem érti meg, azt ott kell hagyni. Abban nem értek egyet, hogy a megalázásról szól. Az azért furcsa, hogy fordított irányban elvárod. erősen kamugyanús a kérdés.
2017. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Bari87 ***** válasza:
62%
Veled van a baj! Te elvárod a nyalást,szopni nem akarsz! Te önző vagy! Eddig az összes barátnőm leszopott! És mindegyik le is nyelte! Ez oda vissza működik!
2017. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Spiritrobber ***** válasza:
84%
Véleményem szerint egyáltalán nem drasztikus a szopás és a nyelés. Persze van aki nem csinálja... Az mondjuk elég hülyeség ha ezért nem nyalnak de hát azért van a kapcsolat kezdeti státusza, hogy a selejteket selejtezzük :)
2017. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Ramone ***** válasza:
60%
Szerintem érthető... Magam példáját tudom csak felhozni de én se szeretem ha a nő lesz*p.... Én adni szeretem kapni kevésbé...
2017. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van, én sem értem meg miért undorító neked az orál..

Én nem vagyok érte oda ,hogy kapjam, de ki nem hagynám sosem,hogy szopjak.

2017. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor én nem vagyok normális, mert szeretem csinálni? Szerintem önző vagy, mert fordított esetben elvárod. A férfi esetében miért nem tartod megalázónak? 30N
2017. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

"Ráadsásul a többség nem is csak a szopást várja el, hanem a lenyelést, ami pedig egy olyan dolog, amit nem hiszek el, hogy normális, szemérmes nő megtesz komoly kapcsolatban......"

Ha egy komoly kapcsolatban egy nő szemérmes, akkor az biztos hogy nem normális!!! Vagy a kapcsolat nem komoly.

De a nő akkor sem normális!

2017. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

A legtöbb férfi odavan a nyalásért, a kapcsolat elején még ők erőszakoskodnak, hogy mikor engedem már meg, ezzel szemben a szopástól én sírni tudnék, annyira megalázó. Van különbség, ráadásul én csak nyalással tudok elélvezni, nehogy már azért ne nyaljon, mert én nem szopom le, ha neki nem undorító a nyalás...

Értelmes nő pedig szemérmes komoly kapcsolatban, különben nem veszik komolyan, ha minden megalázó vagy undorító dolgot megtesz! Arra a lotyók valók, én nem szeretnék szextárgy lenni.

2017. aug. 29. 22:45
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
kérdező, te éretlen vagy, de találhatsz így is partnert
2017. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!