Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem meg a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a párom, hogy engedje kiélni a vágyam?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel a kapcsolatunk elején tisztáztuk a vágyainkat. 2 nagy eltérés volt csak. Az egyik, hogy ő imádja az anált én meg a gondolatát is gyűlölöm. A másik az volt, hogy engem nagyon izgat a lehetőség, hogy egyszerre több férfi használjon durván, de ő azt mondta, hogy nem bírna osztozni rajtam egy alkalomra sem. Megegyeztünk, hogy mindketten lemondunk erről az egy-egy vágyról, de később addig próbálkozott és unszolt, hogy bár nagyon utálom, mégis nagyjából rendszeresen megkapja, amit akar és így neki nem kellett lemondania semmiről.

Nyilván nem ezen fog múlni a kapcsolatunk, de azért nagyon szeretném kipróbálni.


2017. aug. 16. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt kb így elmondod neki, hogy te megadtad neki és te is szeretnéd megkapni

(amúgy a több férfi használ durvánban is lett volna anál :D)


de lehetőleg megfelelő partnereket keressetek erre, akik letudnak állni ha kell és nem lesz sérülés sem!

2017. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem győzte meg, próbáltam.
2017. aug. 16. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azelőtt kellett volna,mielőtt a vőlegényeddé vált...
2017. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért a két vágy nem ugyan olyan!

Ezt ne felejtsd el.

Míg bármi módon, akár számodra extrém dologgal is, de téged kíván, míg te nem.

Tehát nálad a kívánság pont nem ő, hanem egy másik pasi.

Tudod a pasiknak van prosztatájuk, amit szeretnek ha masszírozzák (már aki)...

Tehát úgy lenne fair, ha te is hasonlóra vágynál vele, például kérd meg, hadd nyomhass dildót a fenekébe szeretkezés közben.

2017. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a #3-as válaszhoz:

A két vágy nagyon nem egy szinten van.

Míg az anális együttlétben ketten vesztek rész, a többeshez már mást/másokat engedtek be a hálószobátokba.


Azzal nem értek egyet, hogy a másik fél "analizálása" lenne a legjobb megoldás, hisz abban mi élvezete volna a Kérdezőnek?


Kompromisszumként esetleg szerezzetek be pár segédeszközt, csináljatok szerepjátékokat, ilyesmi.

2017. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!