Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy győzzem meg anyámat,...

Hogy győzzem meg anyámat, hogy engedje, hogy levágjam a szőrt a lábamról?

Figyelt kérdés
Nem akarja engedni és már 13 éves vagyok. Azt mondja, hogy csak 18 évesen engedi, hogy levágjam. Én rosszul éárzem magam, de ő aztmondja, hogy nem engedi, mert még fiatal vagyok és a szőr erősebb fog lenni és fekete. És hogy nekem ugy is szőke és ha levágnám akkor mindig kell vágjam és feketén fog visszanőni. Bocs a helyesirásért.

2012. júl. 5. 12:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Én is ebben a problémában szenvedek:| Csak a rosszabb hogy nekem nem szöke hanem fekete..:|| Neked még jobb is az nem annyira feltünö de nekem..:S Kezdem azt hinni hogy az lenne a legegyszerübb ha egyszerüen vennék/fognék egy borotvát és lenyirnám..elvégre ez után nem tud már mit kezdeni vele nem ragaszthatja vissza!!! Lehet neked észre sem venné..amugy a barátnöm borotbálja a lábát..ö szöke és ugyanugy szökén nö neki vissza nem feketén ugyhogy ez nem igaz!!
2012. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

Miért kell tudnia róla?:)

De egyébként valami igaza azért lehet, nem hiszem, hogy 13 évesen nagyon szőrős lenne a lábad...

2012. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
vannak dolgok amire nem kell rákérdezni mert úgy is nem lesz a válasz, fogsz egy borotvát vagy veszel és leborotválod
2012. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyedül csak Rád tartozik, hogy szőrteleníted-e a lábad vagy sem. Ha az én lányom lennél, nekem az lenne a legfontosabb, hogy a lehető legjobban érezd magad! :)
2012. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem már 13 évesen is szőrös volt a lábam, szóval nem tudom mi lett volna ha ki kellett volna várnom a 18-at :/ Meg mért köthető a szőrtelenítés a 18 éves korhoz.Nem értem. Biztos nem szívatásból csinálja, hogy nem engedi leszedni a szőrt, de manapság már nem annyira nagy dolog szőrteleníteni, ráadásul a 13-14 évesek is olyan gyorsan érnek.

Szerintem vegyél borotvát vagy szőrtelenítő krémet.Nem kell tudnia róla, ha meg észreveszi, akkor max. kiabál egy kicsit, de nem tud semmit sem csinálni.Te mondtad neki, hogy le szeretted volna szedni.

2012. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Fu, ezeken mindig úgy felháborodok, mikor ilyen piti ügyekbe avatkozik be a szülő. Persze, 18 éves korodig majd nem borotválkozol. :| Ennél nagyobb baromságot nem nagyon hallottam. Sajnálom anyádat és téged is...

(Ha ebből nem jött volna le, én azt javaslom, hogy csinálj amit akarsz.)

2012. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Húgom 12 de már anyum is mondta hogy nyugodtan borotválkozzon, mert az osztálytársai emiatt szólnak be neki mindig. Anyuddal nem tudom mi a baj, de ilyen esetben tényleg semmi köze hozzá mit csinálsz. A te lábad, fogj egy borotvát és szedd le a szőrt ha zavar.

Viszont ha tényleg csak ilyen kis szőke szőrök akkor ne tedd, mert a szőrtelenítéstől kipattoghat, pöttyös lehet, szúrós, akkor már jobb a kis szőke szőr hidd el.

2012. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Engedi, hogy a szemöldökömet tépjem.. s a hon alatt még ő mondta, hogy vágjam le. Nem tom mi a baja lehet a lábammal. Szerinte nem is látszik semmi csak közelről akkor is csak szőkén. Engem zavar.. :( S nem akarok szembeszállni vele. Azt akarom, hogy engedje meg nem hogy utána jól leszidjon.
2012. júl. 5. 14:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy olyan felnőttel beszélni, akire édesanyád hallgat,ad a véleményére, és próbáljátok ketten rábeszélni. Nagyon tetszik, hogy nem akarod megcsinálni engedély nélkül,hanem azt akarod, hogy beleegyezzen.

Az én lányom leborotválta, amikor úgy gondolta, nem haragudtam rá, hiszen én is epilálom a lábam.

Akik azt hiszik, hogy ennyi idősen nem lehet szőrös a gyerek lába, azok tévednek. :)

2012. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én is arra gondoltam hogy elakarom neki mondani meg h ö engedje meg meg stb. Hát nemsikerült...Ugyhogy fogtam a borotvát leszettem..vagy nem szolt szimplán vagy észre sem vette pedig még strandon is voltam vele..o.O Azelöttt mutattam neki hogy szörös nagyon nem akart semmit ellene tenni..Ne aggodjál borotváld le punktum:):)
2012. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!