Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy győzzem meg anyámat,...

Hogy győzzem meg anyámat, hogy engedje, hogy levágjam a szőrt a lábamról?

Figyelt kérdés
Nem akarja engedni és már 13 éves vagyok. Azt mondja, hogy csak 18 évesen engedi, hogy levágjam. Én rosszul éárzem magam, de ő aztmondja, hogy nem engedi, mert még fiatal vagyok és a szőr erősebb fog lenni és fekete. És hogy nekem ugy is szőke és ha levágnám akkor mindig kell vágjam és feketén fog visszanőni. Bocs a helyesirásért.

2012. júl. 5. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem neked nem szőrös a lábad ezért nem akarja és igaza is van. A legnagyobb hülyeség szőrteleníteni ha olyan a szőröd ami észre sem vehető... csak csúnyább lesz idővel miatta. Én is megbántam mikor a combomat kezdtem szőrteleníteni mert ott szőke szőröm volt, és azután már fekete erős szőr nőtt vissza, amit hiába borotválok akkor is látszik fekete pöttyök formájában. :/
2012. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
):
2012. júl. 6. 10:45
 13/15 anonim válasza:
A combot nem is szoktál ált. a szökék borotválni...:P Én személy szerint szöke vagyok és borotválom a lábam( Magamtol anyunak ebbe nincs beleszolása az én lábam-.-) na szal nekem ugyanolyan szöke nö vissza szal..sztem nyugodtan borotváld ha annyira zavar..bár 13 évesen nem felt. kell hs szökee de és már botorváltam:P:P nyugii ;)
2012. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem megengedte hogy a honaljamat leszedjem és vettünk is utána láttam hogy az osztársaim is szedi a lábukat ezert én is leszedtem és nem kérdeztem meg anyu (de méd nem vette észre nekem is ugyan ezt mondta amúgy) L/12
2012. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, hogy azt szerettem volna, hogy ő engedje meg.

Megkérdeztem, nem tiltotta meg, de azt mondta, hogy: "neked még fölösleges, úgyse nézi senki" .

hát kösz -.-"

Úgyhogy fogtam magam, aztán leborotváltam.

Jó vele a kapcsolatom, sok időt töltünk együtt, mégis hónapokig nem vette észre.

Ez volt tavaly októberben. Mostmár együtt gyantázzuk :DD

(cukorgyantát használunk)


Amúgy anyud nem gondol bele, hogy 18 éves korod előtt úgyis lesz barátod?? Ha még azt mondta volna, hogy középiskolás korodig...

De mind1, erről nem te tehetsz! :)


Tehát megerősítem az előttem szólók véleményét: Borotváld le nyugodtan, ne legyen lelkiismeret furdalásod! :)


14/L

2012. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!