Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg apum?...

Hogyan győzzem meg apum? Hogyan vegyem rá hogy engedje meg?

Figyelt kérdés
A 16. születésnapomra piercinget szeretnék a szemöldökömbe,viszont apu hallani sem akar róla.Nagyon szeretném ezt a piercinget,anyum beleegyezett,csak apum nem.Kérlek segítsetek.
2011. júl. 30. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát.. Mondd neki, hogy ezt ki lehet venni, nem marad ott örökre, mint a tetoválás. Ha ilyenkor sem engedi, nem tudom mi a teendő, ugye anyud engedi, akkor csináltasd meg, apukádnak legfeljebb nem fog tetszeni, de előbb-utóbb el kell fogadnia. Bár én nem ismerem az apádat, nem tudom, hogy reagálna. :D
2011. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

állítsd választás elé:

vagy gyereket akarsz,vagy piercinget.

amúgy nem tudom,engem nem tudnak ennyire befolyásolni mint téged.de ha már így vagy,akkor próbálj valhogy a kedvére tenni,és amikor jó a kedve,akkor kezd el finoman fűzögetni,és fokozatosan.de a legegyszerűbb,ha segít benne anyád is.de mi az indoka,hogy mért nemakkor jobban tudunk segíteni.

2011. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja,és 16/f-voltam
2011. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,még dolgozom rajta.Nem adott különösebb okot rá mért nem lehet.Azt mondta majd ha elmúltam 18 azt csinálok magammal amit akarok,de akárhogy is számolom az még 4 év.Ha máshogy nem megy,akkor elkezdek nyavalyogni meg duzzogni,hátha sikerül.=)
2011. aug. 1. 00:42
 5/7 anonim ***** válasza:
te tudod mivel lehet hatni apádra,de szerintem csak felidegesíted,és még úgy se fogja engedni.legalább is neke ez a tapasztalatom.de lehet hogy nálatok ez nem így van.egy próbát megér.de kérdezd mag hogy miért nem.arra talán tudok még valamit mondani.
2011. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de sajna semmi nem hatott rá.Majd megpróbálom jövőre,talán addig meggondolja magát.=)
2011. aug. 2. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ez van.előbb utóbb csak összejön.
2011. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!