Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés

21 evés lány vagyok. 1 éve vagyok együtt a párommal, sokszor lefeküdtünk, ő mindig el is élvez, de én még soha, csak megjátszom.. tudom, nem kéne, de azt is tudom, ha ezt megtudja, annyira maga alatt lesz, hogy nem vitt el, hogy inkább megjátszom. Viszont sokat beszéltünk róla, hogy kinek mi hogy jó és ő ügyesen is csinál mindent, mégsem megyek el. Nem is az a bak, hogy túl rövid idő lenne. Nem tudom. 3 emberrel feküdtem amúgy le életemben. Először az akkori barátommal, vele többször, nála sem elvégeztem el soha. Aztán volt egy egyéjszakáskalandom, de vele sem élveztem el. Miért? Velem van a baj?

Ha nyalbak, attól elélvezek. Maszturbációnál is. Ha a csiklóm izgatom, sikerül. Viszont rendes szex közben nem, akkor sem, ha úgy mozog a srác, hogy izgassa a csiklóm. Mit tegyek?


2017. júl. 31. 23:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

értem en a megjatszas pszichologiajat, de az baj h ezzel megpecsételted a sanyarú sorsodat az ágyban.


Ugyanis higy tudnál ezek után kérni tole ezt vagy azt? Most meg van győződve róla hogy mindent a legjobban csinál es hogy életed legnagyobb orgazmusait éled az vele. Miert kellene bármit máshogy csinálnia?


Az a ferfi aki önerzeti kérdést csinál a hüvelyi orgazmus hiányából ráadásul rögtön az elso alkalmakkor, időt sem adva magatoknak, az gyermeteg es tapsztalatlan.


Tudom hogy a jo szándék vezérelt teged de ezek után nem jósolok nagy jövőt nektek, Sajnalom. A legközelebbi kapcsolataidban ne kövesd el ezt a hibát.

2017. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A párom tisztában van vele, hogy nem minden nő tud elélvezni így és nem is várta el soha, főleg nem első alkalmakkor, hiszen ő maga mondta ki először, hogy még úgyis össze kell csiszolódnunk stb. De ettől függetlenül kudarcnak éli meg vagy hogy mondjam.. kitűrzte célul az elején, hohgy ő el akar vinni akkor is, mert hátha csak a technika rossz vagy valami és képes lennék rá. ÉS ez nekem tetszett is meg minden, de aztán elegem volt abból, hogy akárhogy próbálkozunk, nem sikerül (ami normális) és annyira szerettem volna neki örömet okozni azzal is, hogy így is sikerült. Ezért megjátszottam és annyira örült, hogy megérte kb. 3/4 évig utána is megjátszanbi mindig.. a mai napig.

Amúgy ha egyszer kiderülne az egész, tuti nem hagyna el, mert ő egy egészen különleghes ember, legalábbis ritka.. sajnos ma ritka, aki fiatal és mégis van egy helyes értékrendje. És a szex bár fontos, de nem az határozza meg a kapcsolatunkat. Nehezen,d e túltenné magát rajta és megpróbálna ismét javítani a dolgon vagy beletörődni hogy nem fog.. de én mégsem merem megmondani. Inkább valami tippet mondani neki, hogy hogyan csináléjuk. Pl. hogy miközben bennem van, kézzel izgatja a csiklóm, amit amúgy is szojkott sokszor, de abban a pózban nem a legjobb és igazából nem tudom, hogy milyen pózuben lenne ez jó mindkettőnknek. Ötlet? mert felvetém neki és ha nekem is jobb, márpedig biztos jobb lesz, akkor el tudom mondani neki, hogy így mennyivel élvezetesebb nekem és akkor tuti ígzy fogja csinálni ezentúl is.

2017. aug. 2. 10:53
 13/13 anonim válasza:

De milyen szomoru ez hogy az elelvezes a fiuknak megadatott, nekunk noknek meg megse.. ugyertem nagyobb szazalek van akik nem elveznek el nok..


Pedig orgazmus nelkul nincs ertelme a szexnek es szerintem egeszsegtelen is..


Volt parommal nem fekudtem el viszont egy nap 3x is kielegitett, hogy a csiklomat simogatta a kukijaval..


De viszont mostani parom aki elvette a szuzessegemet.. o csiklomat nem kenyezteti illetve emlitettem neki de nem elvezte latszott rajta igy ezert en se tudtam.. nyalni viszont valamiert nem tud..igy a szeretkezes egyoldalu volt(mert mar szakitottunk) azert irom hogy volt mert onzonek tartottam hogy nem tudott kielegiteni.. huvelyi oirgazmusom egyaltalan ninca pedig elveztem is.. na m1 kiszalltam ebbol a kapcsolatban viszont megjegyeztem ha lesz uj parom megfogom neki mondani h mit hogyan szeretek es ha nem kepes kielegiteno nem folytatom.. egy kapcsolatba fontos hog oromet szerezzunk egymasnak!!

2017. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!