Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés

21 evés lány vagyok. 1 éve vagyok együtt a párommal, sokszor lefeküdtünk, ő mindig el is élvez, de én még soha, csak megjátszom.. tudom, nem kéne, de azt is tudom, ha ezt megtudja, annyira maga alatt lesz, hogy nem vitt el, hogy inkább megjátszom. Viszont sokat beszéltünk róla, hogy kinek mi hogy jó és ő ügyesen is csinál mindent, mégsem megyek el. Nem is az a bak, hogy túl rövid idő lenne. Nem tudom. 3 emberrel feküdtem amúgy le életemben. Először az akkori barátommal, vele többször, nála sem elvégeztem el soha. Aztán volt egy egyéjszakáskalandom, de vele sem élveztem el. Miért? Velem van a baj?

Ha nyalbak, attól elélvezek. Maszturbációnál is. Ha a csiklóm izgatom, sikerül. Viszont rendes szex közben nem, akkor sem, ha úgy mozog a srác, hogy izgassa a csiklóm. Mit tegyek?


2017. júl. 31. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
gyere hozzám, nekem nagy műszerem van, és ha igazán keményen aládvernék még a combjaid is beleremegnek majd az orgazmusba......tapasztalat, és kitartás tuti recept.
2017. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok.. 1éve vagyunk eggyütt mi is..
2017. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a típus vagy akinek ez nem megy könnyen.

Tanulnod kell.

Ehhez idő, kitartás es kísérletező kedv kell.

Es hogy ne legyél befeszulve a megfelelési kényszertol

Közhelyes, de tenyleg ennyi

2017. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát jó lehet a barátotoknak lenni. minden 1 es szex kamu veletek....megjátszani sztem a leg hülyébb dolog, ha elmondja a csaj őszíntén akkor addíg próbálkozik a pali amíg nem sikerül, de hajrá csak kamuzzatok tovább, és nézzetek minden reggel tükörbe szépek vagytok!
2017. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Látod, ezért nem kisfarkú srácokkal kell dugatni magadat... 😂
2017. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Soha nem is fogsz elmenni hüvelyi úton. A nők 70 %-a nem képes rá.

Szóval nyugi, nyalassad magad, mert neked csak az a jó.

Én dettó ilyen vagyok. Élvezem az aktust, de orgazmusom soha nem volt, semmilyen mérettel, semmilyen pózban, sehogy sem.

Nem kell ezen görcsölni, hiszen mi vagyunk az átlag, csak meg kell mondanod a párodnak, hogy neked csak nyalással van orgazmusod, és kész.

2017. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6#hoz kieg

A lényeg, hogy VAN orgazmusod! "rendes" szex után is nyaljon ki! És ne játszd meg magad. Ha van kis esze, akkor ő is tudja, hogy sok nónel nem jön össze a hüvelyi élvezet... De persze az egojának sokat jelent, higy neked VELE igen!

Apránként építsd le a játszásod, s tényleg akkor "mutasd" amikor élvezel. Ha kérdezi mi van, monddazt, hogy mostanába a csiklós mintha érzékenyebb lenne, s aztjobban élvezed!

De próbáljátok olyan testhelyzetet, amiben a makkja/ujja a hüvyed elülső részét izgatja. Akkor akár össze is jöhet 😉

2017. aug. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.

Azzal tisztában vagyok, hogy nem jó dolog megjátszani.. az első alkalmakkor nem is tettem, de utána teljesen kivolt, hogy ez neki kudarc, hogy nem tud elvinni.. tudja amúgy, hogy a nők nagy része hüvelyi úton nem megy el és ezért is ugye úgy próbálja, hogy miközben bennem van, a farkával a csiklómat is ingerli meg sokszor kézzel is, de én így nem tudok akkorsem elmenni. Talán 2x volt olyan, hogy talán majdnem, de azért mégsem.. és az a baj, hogy egyre kevésbé kívánom emiatt a szexet, nem is nedvesedek úgy be. Pedig nem vele van a baj, ő tényleg ügyes is és (bár szerintem egyáltalán nem a méret számít) kimondottan nagy a farka, sőt, szerintem hozzám képest túl nagy. A lényeg, hogy inkább elkezdtem megjátszani az orgazmust, mert szeretem őt és annyira rossz érzés volt látni, hogy kudarcként éli meg.. így legalább ő boldog e téren is, mert azt hiszi, én is. Félnék neki megmondani az igazat már, bár biztos nem hagyna el vagy ilyesmi, de kiakadna nagyon. Meg maga alatt lenne. Nem akarom..

Viszont néha beszélünk a szexről és akkor meg tudjuk beszélni, kinek melyik pózban a legjobb vagy hogy csináljuk hogy a legjobb legyen és akkor mondahtnék neki valamit, amitől talán jobb lesz nekem is a "rendes" szex, csak nem tudom, mit.. mert nem tudom, hogy lenne jobb. Mármint persze akkor, ha még jobban izgatná a csiklóm, csak azt nem tudom, konkrtéan hogyan. Erre van ötletetek?

2017. aug. 1. 10:13
 9/13 anonim ***** válasza:
A helyedben én is stresszben lennék szex előtt, ha ilyen elvárásokat támasztanának elém, csak azért, hogy a pasi egója ne sérüljön. Azt kell megértenie a párodnak, hogy az nem az ő szegénységi bizonyítványa, hogy aktus közben nem tudsz elélvezni. Örüljön neki, hogy nyalással sikerül, sokaknak sehogy sem megy. De hogy az ő önértékelése miatt szorongj a szex miatt, az semmiképp sem megengedhető. Amúgy nekem sincs orgazmusom aktus alatt, megoldjuk máshogy előtte vagy utána, viszont soha egyetlen partnerem sem éreztette, hogy márpedig ez egy elvárás lenne részéről felém. S talán pont emiatt imádom is a szexet a mai napig. :) N/34
2017. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Próbáljátok csiklóizgatóval, miközben benned van! 😃

[link]

Kismillió fajtája van nagyságban kézreállóságban, erősség, vízállóság, erősségszabályzó...

2017. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!