Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amiota nemi eletet elek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiota nemi eletet elek nem elvezem a szexet. A parom Viszont nagyon elvezi, mi a velemenyetek arrol ha azt mondanam neki, hogy tobbet ne szexeljunk? 21L

Figyelt kérdés
Soha senkivel nem elveztem

2017. júl. 25. 21:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban azt szabad, ami mindkét félnek jó.

Persze, ha emiatt feloldhatatlan ellentét keletkezik a vágyaitok között, az könnyen vezethet szakításhoz, de én azt mondom, inkább találj magadnak valakit, aki úgy szeret maradéktalanul, ahogy vagy, mint hogy állandóan rossz legyen neked.

2017. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
És próbálsz is tenni azért, hogy jobb legyen?
2017. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
mond,aztán szakit rögtön.
2017. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem probalok tenni ellene, nem hiszem hogy tudnek mit tenni.
2017. júl. 25. 21:22
 5/25 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat miért nem én fogom ki? :/
2017. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
Ha eddig cseppet sem zavarta hogy te nem elvezed, akkor valószínűleg az a típus akit ez izgat. Pont jól kiegeszititek egymást!
2017. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék,hogy csááááááááááááá exbarátnőm!
2017. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Átbeszélném vele, hogy nekem nem jön be, segítenék a barátomnak, hogy hogy csinálja, ha meg "unod" akkor mondanám neki, hogy nem jó és hogy szeretnéd ha kevesebbet, persze diszkréten, mert mi férfiak is emberből vagyunk és azért ez felháborító tud lenni, minden esetre vele beszélj a problémádról.
2017. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kommunikácó! Ha úgysem, szexuálpszichológus. Ha a masztit kívántad és élvezted!? Biztos van megoldás.
2017. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha ő élvezi, valószínűleg nem reagálna rá túl jól, ha el megszűnne. Így előbb-utóbb neked kell hozzád hasonló partnerre találnod (hidd el, fogsz is, mert sokan tesznek fel ezzel kapcsolatos kérdést).
2017. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!