Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 24. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem olvasom el a cikket, de az én álláspontom, hogy mindegy a méret, csak legyen némi formája.
2017. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

ezt a cikket tuti egy kis mellű nő írta!

Nincs nagy mellem nekem sem de annyira unalmas, hogy próbálják a nagyon lapos lányok nyugtatni magukat azzal, hogy a kis mell is lehet jó! Nos én még nem találkoztam egy olyan pasival sem akinek ne számított volna a mell méret! :) 27N

2017. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2# hát pedig nekem pont azt tetszik ha kicsik
2017. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jelentkezem! Mondjuk igaz, nálam is számít a mellméret, mert a kisebbeket preferálom, bármilyen hihetetlen számodra!:D

Tudom-tudom, nem léteznek ilyen pasik, de akkor is van akinek bizony inkább ilyen az ízlése!:)

21/F

2017. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Diavolino44 ***** válasza:

Az, hogy szeletett mar cikk, hogy miert is jo ha csak 7 cm az allo farok.

Jó? Hat nem igazan, de el kell fogadni.

Barcsak igaz lenne a cikk. Akkor kevesebb lenne a konkurencia.

Azok az lany ismeroseim, akik atlagos arcuk van de nagy melluk, azok korul mindig hemzsegnek a ferfiak. De majd megmutatom nekik a cikket. :D

2017. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem annyi a lényeg hogy legalább egy nagyobb A-s cicije legyen a lánynak amit kézbe lehet venni, és ne legyen szó szerint deszka.
2017. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tetszenek a kis mellek
2017. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha tetszik ha nem a pasinak, nem tudom megváltoztatni! :) Én elvagyok vele igazából, mert sportos vagyok, annak kell lennem, így futás, mászás közben sem zavar!
2017. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha szép az arca akkor nem számít a mellméret, csak legyen arányos a testével.
2017. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a kis melleket , esetleg a közepeseket szeretem ...a C, D- s tejcsárda nálam kizárva.
2017. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!