Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan pasik, akiket a kövérség és hízás izgat? Mesélnétek erről?

Figyelt kérdés

Ha van ilyen, mennyi idősek vagytok? Miért vonz ez benneteket?


Nem társkeresés miatt írom, csak érdekel, mi lehet az ilyen vágyak mögött.


27/N



2017. jan. 3. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen drága lányom, mint modell alkat ilyeneken filozofálsz szabadidődben.. Na húzás az edzőterembe!!!!!!
2017. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nagy kufferbe jó pak.... :D nah nem szóval azért, mert ha kitörne a világháború legyen ki megvédjen... és ki más alkalmas rá mint egy nagydarab, NDK-ból szabadúlt nő. Akit nyugodtan hívhatok tank-nak, nem fog megsértődni. :P
2017. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem izgat, de mint minden más fétisre és szexuális szokásra, erre is csak azt tudom mondani - nem tudom, miért. "Csak."
2017. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen sok kövér ember lehet a GYAK-on egyből megy a leszavazás. Nincs ezzel baj, hogy kövérek vagytok, de ha magatokkal szemben nem érdekel, hogy változtassatok rajta akkor miért zavar más véleménye? :D Kicsit irónikus a viselkedésetek
2017. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha választani kell,inkább az,mint a sovány. Nőiesebbek szerintem. De inkább a nőiesen telt kategüria jön be
2017. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tisztázni kellene, mi a kövér...mert szerintem szubjektív. Lehet, hogy ami nekem már túl sok, másnak épp jó. Amúgy én ki nem állhatom a láthatóan túlsúlyos nőket. Sosem tudnék felizgulni rájuk.Inkább asportos,
2017. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóval a sportos, vékony( nem sovány) nők jönnek be. Pl.170 cm és 50-55 kiló...

Ugyan ez a magasság 60-65 kilóval nekem már kövérkés.

2017. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, engem érdekelnek a molettebb és a nagyon kövér nők. Csak izgatnak. A nagyobb, puhább testet jobb markolni, és nem reszel a csontja :). Ha érdekel a téma, szívesen beszélgetek róla.

26/F

2018. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én például ilyen vagyok.

Az alakjuk tetszik legfőképp. (ha a személyisége is megnyerő az már tökéletes)

Tetszik a szép nagy domború testrészeik. Mindenük. Aztán hogy sokkal puhábbak és nem csontosak. Jobb őket fogdosni, ölelni, csókolni, stb...Egyszóval mindent.

Számomra 1000X vonzóbb egy dagi nő, mint egy összeaszalódott kifacsart női utánzat.

De mindenkinek más az ízlése.

Nekem pl. az ilyen nők is bejönnek!

[link]


Remélem segítettem!

2018. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!