Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hízlaljam magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hízlaljam magam a barátom kedvéért?

Figyelt kérdés

Csak röviden: Pár kilót magamra szedtem, mióta együtt vagyunk. Amikor kérdezem, hogy nem zavarja-e vagy nem lettem-e túl kövér csak azt szokta mondani, hogy így még szebb vagyok, és felőle még hízhatnék is. Többször rákérdeztem és örülne neki...


Most nem fogom látni három hétig és arra gondoltam, hogy az ünnepek alatt direkt többet fogok enni hogy hízzak kicsit. Szerintetek belevágjak? Egyáltalán lehet hízni annyit három hét alatt, hogy látszódjon??



2016. dec. 20. 15:03
 1/9 anonim válasza:
65%

A barátod kedves és udvarias, lehet bejön neki de nem hiszem, hogy komolyan elvárja.

Más részről hízni a kinézet miatt elég érdekes dolog de gyorsan hízni kifejezetten egészségtelen ahogyan a gyors fogyás is.

Csoda étel ilyen szempontból amúgy sincs mivel mindenkinek más az anyagcseréje.

Szerintem hagyd ezt de ha mégis belevágsz akkor se egyél ész nélkül zsírosat max amit most esetleg picit többet.

2016. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk nem túl egészséges az elhízás vigyázz evvel. És ismét feltevődik a kérdés te akarsz hízni vagy jó neked így is? Ne másokért akarj jobban kinézni még ha a barátod is az. Szeressen olyannak amilyen vagy. És ezt nem sértésnek írtam. És arra gondoltál h ha nem működik a dolog kettőtök között mégsem te meg meghízol,mi lesz. Természetesen vannak akiknek bejönnek a ducibbak,és én sem nézem le az ilyen embereket ha nekik jó így, sőt vannak sokan akik le akarnak fogyni mégsem tudnak,de ha kövérebb leszel szerintem sokkal nehezebb minden. Szóval a lényeg h magadért csinálj mindent.

Tényleg nem sértésből írtam semmit,ha vmi félrérthető lenne.

2016. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne
2016. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Ne tedd, így is jó vagy neki,hisz ő mondta.

Ha szakítotok akkor meg írhatod a következő kérdést, hogy kell leadni 6 kilót 2hét alatt:D

2016. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy rosszul fogod érezni magad a sok kaja miatt és amikor látod, hogy a ruháidat le kell cseréld nagyobb méretekre, hogy nyáron nem fogsz rövid nadrágot vagy szoknyát hordani a striás, hájas combjaid miatt akkor szerintem megbánod. Más a helyzet ha most 45 kilós vagy.

18/L

2016. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

NEM.

Hogy magad miatt hízz-e, az más kérdés, de hacsak nem vagy túl vékony, ne. Elhízott pedig semmiképp ne akarj lenni (egyes fickóknak az jön be), az egészség fontosabb...

Az sem egészséges, ha túltömöd magad, a legtöbben eleve túl sokat esznek túl rossz ételekből ünnepekkor... Ne sokkold a szervezeted.


Lehet hízni 3 hét alatt annyit, hogy látszódjon. Nem mindenki képes rá, de sokan igen. Heti 1-2 kiló is felmehet s van, akinek mind a hasára megy eleinte...

2016. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
milyen magas és hány kg vagy? és hány éves? Azért, mert mondjuk ne mindegy, ha valaki 40 vagy ha 70 kilós...
2016. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
42%

Hízzál csak.

15/F

2017. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ne a barátod miatt. Ha Te úgy érzed élvezed, akkor igen.
2017. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!