Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amiota nemi eletet elek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiota nemi eletet elek nem elvezem a szexet. A parom Viszont nagyon elvezi, mi a velemenyetek arrol ha azt mondanam neki, hogy tobbet ne szexeljunk? 21L

Figyelt kérdés
Soha senkivel nem elveztem

2017. júl. 25. 21:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én sem élvezem sem a szexet sem az elojatekot, nem is izgulok fel. Pedig en nagyon szeretnem elvezni... legalabb csak egyszer atelni azt amit masok is atelnek...
2017. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, hogy aszexuális vagy. Ez van , ilyen vagy , ilyen párt keress magadnak.
2017. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22-nek igaza van.

Allitolag vannak klubok kifejezetten aszexualisoknak.

2017. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az a baj, h te magad sem ismered a tested. Ha tudnád, h mi a jó, mitöl lesz orgazmusod, tudnád neki mondani, és élveznétek mindketten. Mivel soha nem.volt orgazmusod, érthetö, h nem élvezed. Probáld ki, h a csiklodat izgatjátok, de sokáig, és meglátod, eljön az orgazmus, és utána már akarni fogod a szexet.
2017. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, akinek nincs orgazmusa az is élvezi a szexet. Ne beszélj már hülyeségeket, mintha annyira értenél a nőkhöz.. Nem ismered annak a fogalmát, hogy aszexuális? Vagy nem hallottál még olyanról, hogy valaki nem élvezi a szexet? Attól, mert te nem hallottad, ilyenek még léteznek és nem azért van, mert a kérdező 21 évesen ne ismerné a testét.
2017. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!