Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem élvezem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés

Nagyon kívánom a szexet, vágyom rá. Viszont nem élvezem magát az aktust, olyan semleges érzés semmi extra. Szoktam maszturbálni, de csak ritkán tudok elélvezni. Eddig 3 partnerem volt, és egyikkel sem volt orgazmusom, még csak a közelében sem jártam. Nem vagyok tág, épp ellenkezőleg mind hárman azt mondták, hogy milyen szűk vagyok. De nem tudom élvezni az aktust.

Még soha nem nyaltak ki (de szeretném), viszont kicsit saláta puncim van és csúnyának tartom, ezért nem akartam eddig. Egyébként átlagos vagyok 163cm magas 50 kg.

Talán többet kellene maszturbálnom? De amikor már csinálom x ideje és semmi, akkor már teljesen elmegy tőle a kedvem is egy időre

Keresnek kellene valami szakembert?

Vagy csak nem találtam meg számomra a megfelelő partnert?


Köszönöm a válaszokat!

21/L



2017. júl. 10. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Józsi te vagy az?

Uncsi a salátapuncis kérdéskör...

Valami más?

2017. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XD
2017. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan volt már 3 partnered és nem nyaltak még ki? :-D Néha el sem akarom hinni, hogy milyen szexuális kultúrával élnek emberek ...

Figyelj kicsim: a szexet tanulni kell! Vagy megbeszéled a partnereddel, hogy mi, hogy esik jól és kipróbáltok dolgokat, hogy rájöjjetek hogyan lesz élvezetes, vagy tényleg keresel egy igazi férfit, aki nem csak megdugni akar, hanem tudja mit jelent az örömszerzés és úgy is áll hozzá, hogy örömet akarjon neked szerezni.

2017. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megismerkedhetünk? Segítenék. Van tapasztalatom.
2017. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!