Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig bírja egy huszon-harmin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírja egy huszon-harminc éves nő kapcsolatban szex nélkül?

Figyelt kérdés
Kicsit megfordítva tettem fel a kérdés, mint ami érdekel valójában. 3 éve vagyunk együtt. Eddig se voltam teljesen elégedett a szex mennyiségével, az elején heti 4-5 volt, most ott tartunk hogy hétvégén lesz 2 hete, hogy se szex, se orál nem volt. Láthatóan nem zavarja a barátnőmet a dolog. Akárhányszor együtt vagyunk, szétdurran a farkam, olyan merev, de nem csinálna semmit, hozzá se ér, nem szopna le, semmi jel, hogy szexelne. Felrobbanok most már ettől, egyszerűen nekem mindennap szükségem lenne a szexre. Szinte naponta verem ki a farkam, hiába vagyok kapcsolatban. Ezt annyira gáznak tartom, persze nem rám nézve. Nem fél attól, hogy esetleg megcsalom, ha elhanyagol? Mit gondolhat? Miért tervez jövőt, ha nem akar szexelni? Én így biztos nem tudnék senkivel se leélni egy életet.
2017. júl. 26. 16:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Akkr beszelj vele, de ne csak magad miatt hanem valoszinuleg oka van ha o nem akarja. Egy nonek figyelemre es arra van szuksege hogy olykor meghallgasd.
2017. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
A válaszaid alapján nem vagy érett egy komoly párkapcsolatra. Egy kanos szexgép vagy már bocs. Le se szarod a csajodat, csak a szex adagot adja meg. De semmi olyan módszert nem tennél meg ezért, ami neked kicsit is kellemetlen lenne, vagy kicsit is felemelné őt...
2017. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Júl 1-jén volt szex utoljára.

El vagyok. Még nem hiányzik

23 N

2017. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!