Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig bírja egy huszon-harmin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírja egy huszon-harminc éves nő kapcsolatban szex nélkül?

Figyelt kérdés
Kicsit megfordítva tettem fel a kérdés, mint ami érdekel valójában. 3 éve vagyunk együtt. Eddig se voltam teljesen elégedett a szex mennyiségével, az elején heti 4-5 volt, most ott tartunk hogy hétvégén lesz 2 hete, hogy se szex, se orál nem volt. Láthatóan nem zavarja a barátnőmet a dolog. Akárhányszor együtt vagyunk, szétdurran a farkam, olyan merev, de nem csinálna semmit, hozzá se ér, nem szopna le, semmi jel, hogy szexelne. Felrobbanok most már ettől, egyszerűen nekem mindennap szükségem lenne a szexre. Szinte naponta verem ki a farkam, hiába vagyok kapcsolatban. Ezt annyira gáznak tartom, persze nem rám nézve. Nem fél attól, hogy esetleg megcsalom, ha elhanyagol? Mit gondolhat? Miért tervez jövőt, ha nem akar szexelni? Én így biztos nem tudnék senkivel se leélni egy életet.
2017. júl. 26. 16:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Elofordulnak olyan nok, akiket tulzottan nem erdkel a szex. A leirtak alapjan a baratnod is ilyesmi lehet. Nem kerdes, hogy nem passzoltok ilyen teren. Eloszor probalj meg beszelni vele, de ha nem oldodik meg, engedd el, es keress magadnak olyan not, akivel jobban passzoltok.
2017. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod ezt el neki?
2017. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy minden más 10/10.

Tegyük fel, hogy beszéltem vele. Az én kedvemért kényszerűségből ne csinálja, mert az gáz. Láthatóan neki ennyi elég.

2017. júl. 26. 16:33
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Most hiába írom, hogy én nem bírnék ki egy hetet sem, vagy azt, hogy ne cirógassam őt az ágyban vagy ne vegyem a számba... zuhanyzáskor ne simogassam meg őt, ha a barátnőd nem ilyen...


Beszéld meg vele, mondd el őszintén, hogy mit hiányolsz, miért van ez.

2017. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

18-tól 25 éves koromig voltam egy kapcsolatban, 20 körül volt 1 olyan év amikor 1x voltunk együtt! Egyébként is tök jól elvagyok szex nélkül így 30 évesen is..


Ha nem tetszik hagyd ott

2017. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az is érdekes, hogy sokszor ahhoz sincs kedve, hogy kinyaljam.
2017. júl. 26. 16:35
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Merlegelj. De az ilyen kapcsolatokbol lesz az a hazassag 5 ev mulva, hogy felevente 1 szex. 10 ev mulva meg semmi. Szoval ez az allapot tarthatatlan.
2017. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem arra is gondolhatnal hogy nincs kedve hozza mert allandoan szexelni akarsz vele es csak a lyukat latod benne. Ha mas lenne a megkozelitesed akkor lehet o is masmilyen lenne. Foleg egy 20as no kivanhatja sokszor. A noket erzelmekkel lehet felizgatni. torodessel odafigyelessel. Gondolkozz el ezen
2017. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ha én """"állandóan"""" szexelni akarok, akkor az a válasz, hogy havonta 5x szexelünk fiatalon?
2017. júl. 26. 16:59
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is elvagyok szex nélkül nagyon sokáig kapcsolatban. De csak akkor ha érzem, hogy elhanyagolnak. És olyankor még masztizni sincs kedvem. De ha nagyon szeretek vkit és viszont szeretnek akkor a napi 2- is megy.

29N

2017. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!