Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig bírja egy huszon-harmin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírja egy huszon-harminc éves nő kapcsolatban szex nélkül?

Figyelt kérdés
Kicsit megfordítva tettem fel a kérdés, mint ami érdekel valójában. 3 éve vagyunk együtt. Eddig se voltam teljesen elégedett a szex mennyiségével, az elején heti 4-5 volt, most ott tartunk hogy hétvégén lesz 2 hete, hogy se szex, se orál nem volt. Láthatóan nem zavarja a barátnőmet a dolog. Akárhányszor együtt vagyunk, szétdurran a farkam, olyan merev, de nem csinálna semmit, hozzá se ér, nem szopna le, semmi jel, hogy szexelne. Felrobbanok most már ettől, egyszerűen nekem mindennap szükségem lenne a szexre. Szinte naponta verem ki a farkam, hiába vagyok kapcsolatban. Ezt annyira gáznak tartom, persze nem rám nézve. Nem fél attól, hogy esetleg megcsalom, ha elhanyagol? Mit gondolhat? Miért tervez jövőt, ha nem akar szexelni? Én így biztos nem tudnék senkivel se leélni egy életet.
2017. júl. 26. 16:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Bármeddig kibírom, ha nem kívánom a barátomat. Jelenleg nálunk is az a helyzet mint nálatok. Engem nem különösebben zavarna ha megcsalna a barátom, nem is szeretem már szerintem. Már csak megszokásból vagyok vele, de ideje szakítanom.

Lehet a barátnőddel is hasonló a helyzet.

22/L

2017. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
2 hónapot kibír a legtöbb nő.
2017. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29-34-ig semmi. Utána megcsaltam.
2017. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nálunk egy évig volt kb szex nélkül a kapcsolat, illetve ilyen havi egy maszatolás...


Neki gondjai voltak, rám volt mérges miatta, rendkívül sértő volt, és folyamatosan női létemre sértő megjegyzéseket tett, pedig egyébként nem vagyok igénytelen. Onnantól soha nem voltam képes felizgulni rá. A végén azt hittem velem van gond, mert ugye hónapokig kb semmi nem volt, és nem is érdekelt. Egy év után erőt vettem magamon, szakítottam vele.


Rá egy hétre találkoztam egy sráccal, aki annyira nem is tetszett, de mondta, hogy elképesztően vadítónak tart, újra éreztem, hogy valaki kíván ENGEM és kb az egész éjszakát végig szexeltem vele, nemtom hányszor élveztem el, annyira felemelő érzés volt, hogy valaki ennyire meg akar dugni végre. Rájöttem, hogy nálam az érzelmi rész gyorsan meg tudja ölni a vágyakat, de még egyszer ennyi ideig nem hagynám fajulni. Ez utólag nézve szörnyű döntés volt.


26N

2017. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
8as valaszolo voltam. Nekem a kerdes leirasbol es a kesobbi valaszaidbol a seretettseged erzodik. Probalj meg felul emelkedni ezen ez megkerdezni magadtol mit csinalhatnal maskepp hogy ujra kivanjatok egymast szexualisan. Szerintem a szexualitas az elet resze es hasonlokeppen gondolkodhat egy huszon eves no is hacsaknem.... na erre kene ragyere es nem folyamatosan azt fujnod nem kapod meg a szexet tole
2017. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nekem nagy igényem lenne a szexre, csak sajnos női gondok miatt nem jött össze...

Azért az durva, hogy csak akkor tudnál leélni vele az életed, ha minden nap lenne szex. Fontos a testi közelség is, meg ha többre vágysz, ezt mondd el neki, de azért az nem igazán jó párkapcsolat, ami csak a szexre épül. Tudd meg az okát, hogy miért zárkózik el. És ha képes lennél megcsalni, akkor nem szereted őt.

2017. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
tudnád*
2017. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Sose csalnám meg, de én igénylem a rendszeres szexet.
2017. júl. 26. 19:00
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem fél attól, hogy esetleg megcsalom, ha elhanyagol?


Te kérdezted ezt...

2017. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Félhet tőle, attól, hogy nem teszem meg. Én is félnék, hogy megcsal az, akit nem elégítek ki.
2017. júl. 26. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!