Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18L és 25F kapcsolata. Mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18L és 25F kapcsolata. Mennyi idő után feküdnétek le egymással? Mikortól nem korai? (A lány még szűz, a fiú már rég nem az)

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
ezt nektek kell megbeszélnetek én személy szeritn ugy vettem észre ha később került sorra a szex akkor tovább tartot a kapcsolat amugy kiszámíthatalan olyan is volt hogy 1 hétig beszélgettünk aztán már nyomtuk is de nem tartott sokáig 1 hónapos kapcsolat volt és nem is bánom de ami sokáig tart az sokáig fájni szokott általában 22f
2017. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Rögtön. :) Persze én már nem vagyok szűz lány, de sok mindentől függne. Ha jó izmos, kigyúrt, gazdag, nagy szerszámmal rendelkező srác akkor tuti már az első nap szűzteleníteném vele magamat. :) Ha csóró kis péniszű senki akkor megpofoznám és otthagynám, inkább szűz maradnék, színvonal tudod nálam meg van. :) Legyen nagy a szerszám meg sok a pénz, más nem fontos, minden lány ezt akarja. :) 19/L
2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pptomi ***** válasza:
Amikor úgy érzed, hogy eljött az ideje. Ez nincs életkorhoz kötve, fejben kell eldönteni.
2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? A szerelmet nem ezen mérik. Ha meg nem.azért vagytok együtt akkor nem mindegy?
2017. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell eldönteni.Nincs olyan,hogy korai..

Ha ti úgy érzitek,hogy kialakult a kellő bizalom és tudjátok már,hogy mit akartok egymástól,akkor mehet a menet.

Szűz lánytól nyilván senki nem várja el,hogy 2 hét múlva vagy akár pár hónap múlva széttegye a lábát.

Kommunikálni kell,így lehet megtudni,hogy a másik fél mit gondol,mit szeretne,hol tart a kapcsolat.

2017. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Amikor úgy érzed,hogy akarod,kivánod!

Most komolyan,az itteni emberektől várod a választ? Kinek akarsz megfelelni? akik elolvassák,és majd mondják,hogy 2-3-4 hét múlva,és úgy fogsz cselekedni?

Hát ez kész, ha nem akarsz vele lefeküdni vele,akkor minek is vagy vele? Vannak érzelmeid,szereted? Szerintem elöbb magadban csinálj rendet,döntsd el mit akarsz,mit érzel,mérlegelj.

De ne már,hogy mi mondjuk meg mikor dugjál,holnap 22:12-kor. Ez vicc! Gyerek vagy még,hiába vagy 18! Inkább ezen kéne elgondolkodnok.de mindegy,te életed te tudod. Sok sikert!

2017. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-3hónap reális szerintem
2017. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen korkülönbségű kapcsolatban vagyok egy éve már. :) Én azt tudom mondani, hogy mivel a lánynak valószíűleg kevés/semmi tapasztalata nincs, ezért légy vele türelmes, és adj neki teret. Én nagyon szégyenlős voltam anno, szegény barátom alig tudta leimádkozni rólam a ruhákat is. :D Így mi lég lassan haladtunk, 4 hónap járás után volt szex. Aztán mondjuk én tartottam egy kicsit az oráltól is, mármint hogy én adjam neki, arra fél év után került sor. De sosem erőltetett semmit, minden akkor került sorra amikor késznek éreztem magam rá. Néha kérdete, hogy ezt avgy azt szeretném-e kipróbálni, és ha még soknak éreztem és "nem" volt a válasz azt is teljesen elfogadta mindig. Ígymaximálisan megbíztam/megbízok benne a mai napig. Szóval adj neki időt és teret, hogy nelegyen olyan érzése, hogy csak a szexre meg ki a dolog. :)

18/L

2017. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Kedves utolsó: én vagyok a lány és csak kíváncsiságból kérdeztem meg. (Kedves többiek- természetesen nem a ti válaszaitok alapján fogunk cselekedni)

Mi 3 hónapja vagyunk együtt és szegény barátom már nagyon akarná, mivel sokszor lát fehérneműben, néha melltartó nélkül is, tehát eléggé be van indulva, annak ellenére hogy pettingelünk. De remélem kibírja még kicsit, én is érzem hogy hamarosan sor kerül rá, de még kis idő kell hozzá:) nekem még hozzá kell szoknom az ilyen testiségekhez.

2017. júl. 4. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!