Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi erről a véleményetek? 14...

Mi erről a véleményetek? 14 éves fiú vagyok s a barátnőmmel egy éve járunk, és tervezzük hogy lefekszünk egymással. Korai ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 01:12
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Szia!

Fiatal vagy. A barátnőd gondolom még fiatalabb.Ha gondolkoztok , akkor még nem jött el az ideje. A szerelemben a szex szívből, odaadásból, bizalomból és kémiai reakcóból fakad. Úgymond csattognak a hormonok.

Ennek a dolognak magától kell jönnie. Nem kell megbeszélni, hogy hány órakor,hány perckor.

De, ha még is szeretnétek lépni. Tegyétek széppé.

Gyertya, romantikus beszélgetés, becézgetés, simogatás...De lassan , nyugodtan. Nem a(z) felnött filmekből kiindulva.

Figyeljetek egymásra.

De!Ne azért tegyétek , mert mások is csinálják, hanem azért mert érzitek, hogy itt az ideje. Hidd el nekem, hogy tudni fogod, mikor jön.

2009. febr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a barátnőm egyidős velem, szeretjük egymást, és nem nagyon éünk olyan környezetben h ilyesmi lenne h gáz h nem vagyok szűz, szeretjük egymást, és tisztában vagyunk a velejáróival is szóval minden megvan hozzá..:)
2009. febr. 15. 01:31
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
hat ha ti ugy erzitek hogy itt az ideje akkor tegyetek meg de vigyazz a baratnodre es ne csak magadra gondolj;)es ha faj neki vagy valami akkor mond meg neki hogy szoljon es akkor haggyatok abba...vedekezzetek;)
2009. febr. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Persze úgyis le leszünk pontozva, meg hurrogva (mert a legtöbben úgy vélekednek, ahogy én), de 14 évesen még nagyon korai! Hiába írnénk neked bármit, úgyis lefekszetek egymással, mert ugyebár meg kell felelni a mai divatnak!
2009. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
42%

Írta is a kérdező, hogy nem akar megfelelni a divatnak. Mi olyan nehezen érthető ezen, kedves előttem író? :S


Ha úgy érzitek, tegyétek. Ez a ti döntésetek lesz; annak minden előnyével és hátrányával. A következményeket minden szempontból nektek kell majd viselni.

Védekezzetek mindenképpen, meg ne magatokkal foglalkozzatok, hanem a másikkal. És ha úgy döntötök, hogy igen, akkor sok sikert! ;)

(Egyebekben egyezik a véleményem az azelőtt szólókkal.)

2009. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon-nagyon korai! Szerintem 14 évesen még a tanulással foglalkozzatok ne a szexxel! Aztán meg csodálkoztok,ha 15 évesen jön a gyerek..
2009. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha 14 évesen elkezdesz szexuális életet élni, ne csodálkozz, hogy 10 év múlva azt a kérdést fogd feltenni ugyan itt, hogy mit tanácsoltok, ha ellaposodott a szexuális életünk..
2009. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki azzal jön, hogy ellaposodik majd a szexuális életed.. Ami nem feltétlenül igaz.

Egyebek mellett egyetértek az előttem szólókkal, ha tényleg nem divatból csináljátok, vagy ha tisztában vagytok a védekezési formákkal, vagy azzal, hogy mit kell tenni ha baj történik.

2009. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Egy 14 éves csak vagánykodni akar azzal, hogy már nem szűz! Meg mert cikinek érzi! Inkább a tanulással kellene foglalkozniuk! Akárki akármit mond, egy 14 éves még ne szexeljen, nem az a dolga! Nincs megérve rá sem testileg, sem lelkileg!Persze mindenki úgy szarja el az életét, ahogy akarja!
2009. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha jól esik, miért ne, nem törvénybe ütköző.
2009. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!