Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ott aludni még korai, lefeküdn...

Ott aludni még korai, lefeküdni egymással még nem? Ez mi?

Figyelt kérdés
Itt olvastam egy kérdést, ahol a kérdező azt akarta tudni, hogy ha a válaszolók lennének az anyukája, elengednék-e, hogy ott aludjon a barátjánál, nyilvánvalóan lefeküdnének egymással. Mire azt mondták, hogy áá, nem, az még korai, feküdjenek le inkább egymással valamikor délután :D Ez mi? Miért más, ha ott alszik, mint hogy lefekszenek egymással?
2013. júl. 11. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ez vicces :D
2013. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szülők idióták. ennyi.. nem tudják h nappal is lehet szexelni:D
2013. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

abban hogy csak alszanak és nem dugnak

nem lehet túl aktív a nemi életed ha nem látod a különbséget a szex és az alvás között

2013. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj utolsó nagyon kis okos vagy, mert át jött számodra is a kérdés lényege :D
2013. júl. 11. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom fiatal volt még.


Anyuka vagyok. Hogy a lányom kivel fekszik le, és mikor, abba nem szólhatok bele. De nem szeretném, hogy tizeniksz éves korától, egészen addig, amíg el nem költözik, hetente/havonta/félévente vagy aká csak évente mindig mást pasit hozzon fel. Az "itt alszik" nem csak arról szól, hogy itt alszik, hanem valamilyen szinten részt vesz a családi életben, mert itt vacsorázik, itt fürdik, itt reggelizik, és bónuszba még a lányunkkal is szexel. És marhára nem lenne jó, ha minden "egyetlen szerelmét" (számunkra csak egy kisfiút) itt kéne kerülgetnünk esténként/reggelenként a fürdőszobában, meg úgy egyáltalán. Persze aztán még a szülők a "gyökerek", ha nem kedvesek a kislányuk összes pasijával.


Hát nem. Nem fog itt aludni senki, amíg nem bizonyítják be, hogy ez egy nagyon komoly kapcsolat. Ami minimum egy év kell legyen, de inkább több.

2013. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, hát igen, mind1, most nem fejtem ki a kérdést, de nem az van, amit az utolsó írt.
2013. júl. 11. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak kiforgatsz egy kérdést, amire nem adsz linket sem.
2013. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább aludjon ott, és élje ki magát az ember, mert akkor majd az lesz, ami velem. Most anyu egyetlen vágya h lenyugodjak, én meg össze-vissza k....rogatnék. Van pasim, de nem becsülöm semmire, mert nem volt elég kalandom.
2013. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!