Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen még korai elveszteni?

15 évesen még korai elveszteni?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nekem nagyon tetszik de én nem tudom hogy ő mennyire gondolja komolyan mindenesetre el akarja venni a szüzességem.

2013. júl. 5. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát add oda neki, vazze:D
2013. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így közölte, akkor valószínűleg semennyire:/
2013. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a korodról van szó. Ha a kérdés megfogalmazódott benned, akkor igen, még korai.


Amúgy, szerintem addig nem érdemes ezen elgondolkodni, amíg biztos nem vagy abban, hogy nem csak ennyire kellesz neki (bár ha te ebben benne vagy, akkor visszaszívom). Sok pasi akarja elvenni fiatal lányok szüzességét, de kevés az, aki meg is érdemli.

2013. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak egy skalp lennél, amit utána kidob.
2013. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát szerintem még korai, meg ugye te sem akarsz még egy trófea lenni a sok között, ha csak azt akarja....
2013. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Korai.
2013. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy megtedd! Ha csak ő akarja, és nem szerelemből, akkor életed legnagyobb hibája lenne ha engednéd neki!!!
2013. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye k*rrvva vagy ,hogy a szüzességed elvesztése megfordul a fejedben azzal a görénnyel!
2013. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!