Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen korai még elveszteni?

16 évesen korai még elveszteni?

Figyelt kérdés
Koromhoz képest érett vagyok. általában 19-20-nak néznek. testileg is fejlettebb vagyok (vékony, karcsú és nagy mellek) Barátomat már 12 éves korom óta ismerem (legjobb barátom) de csak 15 éves korunk óta járunk. Korai még elvesztenem?
2013. febr. 5. 22:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az eszedet még korai elveszteni.
2013. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Ha bizonytalan vagy, várj még.
2013. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
varjal meg vele
2013. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nagyon korai :) bárki bármit mond.
2013. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt korai. Nem vagyunk egyformák. De a kérdező bizonytalan, neki szerintem várnia kellene még.
2013. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia! Szerintem még várj vele! Ezt érezned is kell, hogy felvagy e rá készülve, hogy szereted már annyira hogy megtedd vele! Ne vagy még semmiről lemaradva! Ha igazán szeretitek egymást és a srác is rendes akkor megfog téged érteni. :) Hidd el ehhez felkel készülni lelkileg is!
2013. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,attól,hogy testileg érett vagy a kérdésből is látszik,hogy érzelmileg és értelmileg még éretlen vagy,de ne izgulj nem késel le semmiről ezen felül a 16 évesek 99%ának korai mert még éretlenek hozzá
2013. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Így van, én sem javaslom, hogy elveszítsd, mert később 99%, hogy bánni fogod.


23 vagyok, jópár lánnyal beszéltem erről. NE!

2013. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is 16 voltam amikor elvesztettem, ő volt a legelső barátom. Még mindig vele vagyok és abszolút nem bánom, hogy ennyi idős voltam mikor megtörtént. Most sem csinálnám másképp. Tudtuk mi a következménye, ha hülyék vagyunk,sosem vakmerősködtünk mindig óvatosak voltunk és vagyunk is. Ha úgy érzed, komolyan készen állsz és tudod vállalni a tetteidért a felelősséget, akkor hajrá vágj bele, ha viszont egy kicsit is bizonytalan vagy én azt mondom várj még. Remélem tudtam segíteni :) 18/L
2013. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jesszusom 16 évesen hogy a retekbe lenne korai? xd

15től fölfelé nyomjad ha szereted...

2013. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!