Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom mit tehetnék, már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnék, már többször szóltam neki, de szerintem poénra veszi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sajnos nem szexelünk túl gyakran párommal annak ellenére, hogy együtt élünk... Úgy veszem észre, hogy nagyon lefárad melóban (új helyen van és elég kemény) és semmihez sincs kedve.

Én többször, akár minden nap is igényelném a szexet, de nem erőltetem, mert sokszor látom rajta, ülve el tudna aludni.


Viszont a másik eset, amit egyre gyakrabban csinál amikor épp nem hulla fáradt: Elkezd simogatni, ingerelni intim helyen, utána meg abbahagyja. Múltkori eset: csak úgy random elkezdett simogatni, becsúsztatta a kezét a bugyimba és amikor már full benedvesedtem, nevetett egyet, kihúzta a kezét onnan és elment.

Néha szoktunk ilyennel viccelődni egymással, volt, hogy én is így piszkáltam stb. Egyszer-kétszer nem is zavar mert elpoénkodunk, de volt, hogy több napon keresztül nem volt szex és ezt csinálta. És bevallom elég frusztrált lettem a végére.

Másik eset: fürdés után jöttem felöltözni, odajött és ledöntött az ágyra és elkezdett nyalni - szintén pár mpig, majd hirtelen abbahagyta és kiment a szobából.

Mellette mindig vannak ilyen perverz megjegyzései, amitől még inkább beindulok... így még rosszabb.


A múltkor is szóltam neki utána, hogy ez mégis mi volt... Először viccesen szóltam, hogy "hé ha elkezded fejezd is be" de szerintem nem vette a lapot, mert nevetett és leült xboxozni.

Következő alkalommal komolyan mondtam, hogy ez nekem nem jó, mert tényleg felizgulok és utána (nem tudom mindenki így van-e ezzel, vagy csak én...) tök idegbeteg leszek (maszturbálni nem szoktam, jobban élvezem, ha ő csinálja).


Ugyanez a bajom akkor is, ha pl kb 1 hétig nincs szex. Nekem a havi 4-5 nagyon kevés... És észreveszem magamon, hogy az egy hét vége felé már nagyon hisztis vagyok. Ezért is szóltam neki, hogy ha már nincs szex, legalább ne ingereljen mert nem kellemes érzés.


A múltkor mondta, hogy megértette. De azóta ismét előfordult.


(Ja, és amúgy ha én akarnék kezdeményezni - elkezdem simogatni ott lent délen stb - eltolja a kezem általában. Kezdetektől fogva mondta, hogy nem szereti ha valaki úgy tapizza, mert "csikis" neki, vagy mi... Szóval én nem tapizhatom sehol.)



Mit tehetnék még? Nem beszélhetek vele erről a végtelenségig, a lehető legkomolyabban mondtam el neki és szerintem még mindig poénra veszi.


Van/volt valaki hasonló szituban?


2017. júl. 2. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Bar nalunk ilyen félbehagyasos dolog nem törtent, csak a szex ritkulása! Ami azért is érdekes, mert minket a szex hozott össze, és mindig is jól működött. Aztán már csak heti 1-2 alkalom lett belőle, majd csak heti 1! Most ott tartunk hogy havi 1!!!! 1!!!! Nagyon frusztrál a dolog. Érzem én is hogy egyre feszültebb vagyok, már-már hárpia! Próbáltam vele megbeszélni szépen, csúnyán, sírva... nem kapok értelmes választ. Eleinte még próbálkoztam de mikor folyamatosan visszautasított anbyira megalázónak tartottam. Mondhatni azt is hogy porba dönti a nőiességem! Így hát már nem teperek én sem és így süllyedtünk a havi 1 alkalomra! Nagyon kellemetlen! 😔
2017. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát. Nőként nem tudom milyen, ha félbehagyják, de férfiként... hidd el nem is fizikálisan borzalmas a legjobban.
2017. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#11 ugyanez. En is abbahagytam a probalkozast... Megalazo hogy a sajat paromnak konyorognom kell...
2017. júl. 5. 17:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Munkahely váltás miatt hanyagoltam az akkori párom. Aztán egyszer teljesen kiborult, közölte hogy már ott tartok, hogy meg sem dugom (pedig ez így nem volt a szavajárása, de akkor a szemébe nézve olyan kétségbeesett volt, és látszott a frusztráció durván. Engem nagyon megütött az a kirohanás, nem is a szavai, inkább ahogy nézett)


En mondjuk akkor össze kaptam magam, és figyeltem rá, hogy ne szenvedjen hiányt. Meg nem is az Xbox volt az ok, egyszerűen annyira sok új dolgot kellett tanulnom az új helyen, hogy este 8kor bealudtam.


Lehet, hogy egy végső nagy kiborulás öt is a megfelelő irányba lökné, de ha nem, akkor toprengj el a folytatáson. Mert itt nem arról van szó, hogy neked heti 7 kell neki meg 5 elég, hanem ha jól értem mostanra áthidalhatatlan lett a különbség.

2017. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14:


Értem, tehát hasonló volt a helyzetetek.


Kb én is így mondanám most meg neki szívem szerint. Nagyon türelmes embernek mondanak, viszont ha eljön a vége a türelmemnek, sajnos akkor hisztit csapok és kiborulok.


Nem valószínű, hogy be kell ütemeznem azt a kirohanást mert már a küszöbön kopogtat kb...


Ma direkt egy szál törölközőben ültem a szobában, tudtam, érkezik hamar. Kíváncsi voltam a reakciójára. Elkezdtem felöltözni előtte, semmi nem történt, egy szót nem szólt, felöltözött és kiment.


Kezdek nagyon kiborulni azt hiszem.:(

2017. júl. 6. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!