Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom mit tehetnék, már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnék, már többször szóltam neki, de szerintem poénra veszi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sajnos nem szexelünk túl gyakran párommal annak ellenére, hogy együtt élünk... Úgy veszem észre, hogy nagyon lefárad melóban (új helyen van és elég kemény) és semmihez sincs kedve.

Én többször, akár minden nap is igényelném a szexet, de nem erőltetem, mert sokszor látom rajta, ülve el tudna aludni.


Viszont a másik eset, amit egyre gyakrabban csinál amikor épp nem hulla fáradt: Elkezd simogatni, ingerelni intim helyen, utána meg abbahagyja. Múltkori eset: csak úgy random elkezdett simogatni, becsúsztatta a kezét a bugyimba és amikor már full benedvesedtem, nevetett egyet, kihúzta a kezét onnan és elment.

Néha szoktunk ilyennel viccelődni egymással, volt, hogy én is így piszkáltam stb. Egyszer-kétszer nem is zavar mert elpoénkodunk, de volt, hogy több napon keresztül nem volt szex és ezt csinálta. És bevallom elég frusztrált lettem a végére.

Másik eset: fürdés után jöttem felöltözni, odajött és ledöntött az ágyra és elkezdett nyalni - szintén pár mpig, majd hirtelen abbahagyta és kiment a szobából.

Mellette mindig vannak ilyen perverz megjegyzései, amitől még inkább beindulok... így még rosszabb.


A múltkor is szóltam neki utána, hogy ez mégis mi volt... Először viccesen szóltam, hogy "hé ha elkezded fejezd is be" de szerintem nem vette a lapot, mert nevetett és leült xboxozni.

Következő alkalommal komolyan mondtam, hogy ez nekem nem jó, mert tényleg felizgulok és utána (nem tudom mindenki így van-e ezzel, vagy csak én...) tök idegbeteg leszek (maszturbálni nem szoktam, jobban élvezem, ha ő csinálja).


Ugyanez a bajom akkor is, ha pl kb 1 hétig nincs szex. Nekem a havi 4-5 nagyon kevés... És észreveszem magamon, hogy az egy hét vége felé már nagyon hisztis vagyok. Ezért is szóltam neki, hogy ha már nincs szex, legalább ne ingereljen mert nem kellemes érzés.


A múltkor mondta, hogy megértette. De azóta ismét előfordult.


(Ja, és amúgy ha én akarnék kezdeményezni - elkezdem simogatni ott lent délen stb - eltolja a kezem általában. Kezdetektől fogva mondta, hogy nem szereti ha valaki úgy tapizza, mert "csikis" neki, vagy mi... Szóval én nem tapizhatom sehol.)



Mit tehetnék még? Nem beszélhetek vele erről a végtelenségig, a lehető legkomolyabban mondtam el neki és szerintem még mindig poénra veszi.


Van/volt valaki hasonló szituban?


2017. júl. 2. 22:30
1 2
 1/15 pptomi ***** válasza:
100%

Az még rendben, ha azért húzza az agyad órákig, hogy később rendesen ellássa a bajod, de ez így nagyon nem jó.

Ha úgy gondolod, hogy poénnak veszi, akkor még egyszer mondd el neki, hogy ez nem az. Vegye komolyan, neked ez így elég nagy probléma. De most már lépj a tökére!

2017. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én még ilyet nem is hallottam :-(

Bugyiba nyúlkál és félbehagyja?

Vagy a félig nyalás?

Mire jó?

2017. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Igazán érdekes volt végig olvasni. Ugy állok hozzá hogy probálok segiteni.

Elsö meglátásra szerintem, ami talán komolyabb szintre emelné a dolgokat ezt a kényeztet nem kényeztet dolgot fejezzétek be mind két oldalrol mert ez ugymond "gyerekes" és utána csak a gond van belöle.

Kérdezd öt többet a napjárol, és arrol, hogy mi segitene neki , itt finoman kitérhetsz a dolgokra. (Nincs olyan férfi akinek ne tetszene)

Ha konkrétan a szexröl van szo légy spontán ha kell légy vad ( ötleteket mondok , egyén függö kinek mi tetszik) vesdrá magad . És ha ezek után sincs semmi ,komolyan beszélgess el a szükségleteidröl , mert mindenkinek kijár az élvezet.

Remélem segithettem értesits minden féle képp.

2017. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, hagyd ott, rohadt gonosz dolog, valószínűleg pszichopata a srác és élvezi hogy ilyen helyzetbe hoz.
2017. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Azt azért tudni kell, hogy én eddig sose mentem el, hogy pl elkezdtem neki kiverni és abbahagytam. Soha. Én volt hogy a pólója alá nyúltam és úgy simogattam és haladtam lefelé de sose kezdtem el így csinálni, nem nyúltam be a nadrágjába.


És a múltkor tényleg kitört belőlem a hisztéria amikor fürdés után az ágyon hagyott és már kis híján sírtam is... Mert nagyon rossz és nem értem.

A legrosszabb, hogy a szex isteni vele, és megőrülök, hogy nem kaphatom meg akkor...


Megvárom a legközelebbi ilyet (mert biztosan lesz) és komolyan elbeszélgetek vele.


Ha nem lesz eredménye, valóban nem tudom, mi lehet... vagy mit tegyek.


Szex terén, arra is gondoltam, esetleg azért nincs gyakran (a fáradtság mellett) mert tudom, hogy nagyon fél, hogy baleset lesz. Nyilván fiatalok vagyunk, egyikünk se akar még babát.

De viszont pont jövő héten megyek gyógyszert íratni, szóval ha az lenne az ok, elvileg az is megoldódik.

Kíváncsi leszek mindenesetre.

2017. júl. 2. 23:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Te is lökd el magadtól ha hozzád akar érni,és nevesd ki.Csak akkor hagyd neki,ha szex is lesz belőle!
2017. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A múltkor már ellöktem, mondtam, hogy legyen fair, ha én sem akkor ő sem, ilyet nem játszunk. Erre azt felelte, hogy az más, mert tudja, hogy én élvezem. Közöltem vele, hogy persze hogy élvezem, ha lesz is belőle valami, és nem hagyja abba. Erre ismét mosolygott és megjegyezte hogy "kanos" vagyok mostanság.


Komolyan kezdek elgondolkodni, hogy lehet túl sok az igényem, vagy mi?


És alapból minden téren figyelmes, imádnivaló, de ez ... nem értem, tényleg.

2017. júl. 2. 23:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Hat. Bocs a pasid rettenetesen éretlen. Ha csak a melléd fogná meg szex nélkül az még valahol ok, de ez a félig kinyalás ez vér gáz.


Velem egyszer próbált olyat nő, hogy már a szájában voltam, majd közölte, hogy menjünk inkább, indulni kell munkába. Na ott akkor mondtam neki, hogy ilyen nincs, ezen a terén neked is határozottak kellene lenned, ez nem vicces

2017. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Es te ezt hagyod? Felig kinyal es leul xbox-ozni? Ez nagyon gaz, es az a baj, hogy nem tudom melyikotoknek gazabb. Neked, hogy ezt csak ugy hagyod, vagy neki, hogy kepes ezt csinalni. Beszelgess el vele szerintem, van mirol...
2017. júl. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hàt nem vicces, tudom èn azt...

Én ezt vele nem tudnàm csinàlni, mert biztos szörnyü lehet egy sràcnak mèginkàbb.

Föleg,hogy egyszer volt, hogy benne voltunk az oràl közepèben és abba kellett hagynom mert csöngettek... Tiszta ideges volt hozzà se tudtam szólni utàna.


Erre meg nemrèg szokott rà és nem tudom honnan jött.

Igen szokott olyat is règebben is hogy viccböl megfogja a mellem az mèg okès volt. De ez kicsit sok.

2017. júl. 3. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!