Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy óvszert meddig lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy óvszert meddig lehet használni? Barátnőm szerint max.3-szor, de szerintem többször.

Figyelt kérdés

Ma reggel felhúztam egyet harmadjára is és teljesen jól bevált. A barátnőm azt mondja, hogy szerinte újat kéne venni, mert ez már bármikor elszakadhat, de szerintem meg elég jól bírja.


Szerintetek? Ti meddig szoktatok használni egy óvszert?


2012. ápr. 12. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kimosod a gumit, vagy mi? Egyszer lehet ember... Hány éves vagy?

17/f

2012. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
1 óvszert csak 1szer lehet használni te nagyon hülye
2012. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

A skót bemegy a gumishoz, kicsap a pultra egy erősen használtnak tűnő, lyukas óvszert, hogy ezt kéne megragasztani. A gumis elmondja neki, hogy ő megcsinálja ugyan 50 pennyért, de 60-ért már lehet kapni új óvszert is. A skót azt mondja, fontolóra veszi a dolgot, elteszi az óvszert és elmegy.

Két nap múlva visszajön, megint kicsapja a pultra a lyukas óvszert, és azt mondja:

"Hát, megbeszéltük a haverokkal a dolgot, és úgy döntöttünk, mégis inkább szeretnénk megragaszttatni."

2012. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
amíg annyira el nem használódik, hogy celluxal sem tudod a farkadon tartani
2012. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
nekem egy hónapot is kibír. 3 alkalomnál még nem lehet gond.
2012. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

hehe


Szerintem kamu.

2012. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Használ csak nyugodtan többször, ne aggódj, ha kilyukad, a gumiszervizben pár forintért megvulkanizálják:DD Én 6 éve használom ugyanazt a gumit, három folt van rajta, de még jól bírja:DD
2012. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Addig használjuk amíg egyszer bele nem élvezek, aztán átadom olyanoknak, mint Te. Nekik még jó lesz.
2012. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok. Helyesbítek: Használd....
2012. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha jó márkát veszel, akkor évekig is kitart :D
2012. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!