Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy óvszert meddig lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy óvszert meddig lehet használni? Barátnőm szerint max.3-szor, de szerintem többször.

Figyelt kérdés

Ma reggel felhúztam egyet harmadjára is és teljesen jól bevált. A barátnőm azt mondja, hogy szerinte újat kéne venni, mert ez már bármikor elszakadhat, de szerintem meg elég jól bírja.


Szerintetek? Ti meddig szoktatok használni egy óvszert?


2012. ápr. 12. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
remélem valamelyikőtök (vagy te vagy a barátnőd) terméketlen, az ilyen hülyék ne szaporodjanak már!
2012. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
1x lehet te vadbarom
2012. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
úristen... 1x ! :D
2012. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig, csak ne húzd le közben, és vágj kis lyukat a végére, hogy legalább hugyozni tudjál.
2012. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha teszel bele mókusszőrt akkor nem tud kijukadni sem.
2012. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
ja gépzsírral meg kend körbe a f.rkad meg a gumit is, így csökken a súrlódás
2012. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tejeszacskót is húzhatsz magadra, szerintem az kevésbé büdös is, mint a pár hetes g.eci.
2012. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Hát te rendkívül húgyagyú vagy. Rá van írva, hogy egyszer használatos. Ha pedig sokat használod, kilyukad. Gondolkodj már egy kicsit.
2012. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
egyszer használd vagy kaptok olyan fertözést hogy beledöglötök a ismerösöm kétszer szexelt óvszerel és három napig nembirtak felkelni és ők is kimosták ennyit erről vagy ha annyira akartok sporolni akk vegyetek tabletát akk nem kap nfertözést
2012. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!