Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3 hónap szex nélkül okoz ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap szex nélkül okoz ilyet?

Figyelt kérdés
A férjem holnap fog hazaerkezni egy nagyon hosszú útról. 3 hónapja nem voltunk együtt. Leírni sem tudom mennyire hiányzik Ő és a szex. Már annyira feszült vagyok, minden bajom van. Nagyon hiányzik már, hogy érezzem, ahogy belémhatol, komolyan szerintem ahogy berakja el fogok élvezni. :D De a lényeg, hogy hosszabb idő szex nélkül okoz olyat, hogy szinte érzem, hogy feszül a méhem?:D Tudom hülye kérdés, de komolyan ezt érzem. Hogy ott lennt szétvet a vágy. Főleg mióta tudom, hogy holnap érkezik. Előtte sem volt könnyű, de már ma alig bírtam magammal.
2017. jún. 19. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Normális szerintem.

Én egyszer egy hétig nem vertem ki, meg semmi és egy reggel arra ébredtem hogy kőkemény a cerkám. De szinte már annyira beindultam hogy a levegőt majdnem elkezdtem kefélni.

2017. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen okozhat.
2017. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én rám annyira felizgult egy lány hogy azt mondta olyan érzése van mintha csiklandoznák a pete fészkét nem tudom neked is hasonló érzéseid vannak e nem értem a nőket :D22f
2017. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki kezdésnek 5 év szex nélkül...
2017. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csoda ha nem csaltad meg...
2017. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első!Jót nevettem ezen a levegős dolgon de megértelek!:D Bár nekem nincs ami álljon, egész nap izgalmi állapotban vagyok, szetrobbanok lassan.:D

Nyilallik a hasam alsó része, megorulok lassan szerintem...:D

2017. jún. 19. 18:02
 7/9 A kérdező kommentje:
5ös!:O Dehogy csaltam!Imádom Őt, csak ő kell nekem, soha senkire nem néznék úgy, mint Rá. Nagy szexhianyom van az tény, de csakis Vele fekszek le, soha senki mással!Eszembe sem jutna.:)
2017. jún. 19. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Létezik. Nekem meg ekdurran a heréim. Na? Melyik a jobb? 😬😂
2017. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell megcsalnod, de a kezedet azért még használhatod néha napján...
2017. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!