Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 hónap után korai lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után korai lefeküdni a párommal?

Figyelt kérdés

20 L vagyok és még szűz..

A barátom 24 éves..

Meddig várnátok egy lányra ?



2017. máj. 28. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Éppen ideje lenne sztem.18/F
2017. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincsen szabály.Felnőttként jogod van eldönteni,hogy mennyi ideig szeretnél vele várni.

Ebbe egy kivülálló ember nem szólhat bele,nem is tud,hiszen,mindenki csak a saját tapasztalatát tudja megosztani veled,azzal meg nem vagy kisegítve.Viszont kevés rá az esély,hogy mindnyájan lefeküdtünk a barátoddal,így nem ismerhetjük erről az oldaláról.


Lényeg,hogy ha te úgy érzed,hogy készen állsz rá,akkor továbbmentek a pettingnél.Előtte persze meg kell beszélni a védekezés dolgot,helyszínt,stb.

Ne hagyd,hogy sürgessen a fiú.

2017. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sztem ezt neked kell erezned mikor szeretned.Ne masok velemenyere adj. Ha ugy erzed hajra, ha meg varnal varj.


Ket honap utan azert sztem amugy nem korai.

2017. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)) .. tuodm hogy én ismerem .. meg ilyesmi... én csak arra voltam kiváncsi hogy ez igy normális e hogy két honap után.. nem akrok konnyu vérunek tunni :))
2017. máj. 28. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te döntésed. Annyi biztos, hogy ha a csávó nem hajlandó várni rád, akkor nem kár a kapcsolatotokért.

Egyébként nem tudom, hogy korai-e, én abban az esetben érezném annak, ha kb. azóta ismernénk egymást, mióta járunk. (Bár tény, hogy össze sem jönnék olyannal, akit nem ismerek és szeretek már eleve.)

2017. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell érezned,de úgy őszintén,hányszor láttad a srácot a 2 hónap alatt?

Egy szűz lánynak én azt mondom,nem túl sok az a 2 hónap,ha csak nem ismertétek már azelőtt is egymást,hogy jártatok volna mert úgy azért könnyebben kialakul a bizalom.

Ha "idegenként" jöttetek össze,akkor ez ennyi idő alatt kizártnak tartom,hogy teljesen kiismerd őt,de te tudod.

2017. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon erett lehetsz meg ismerhetted ki a parod ha ezt meg kell kerdezned...
2017. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Attol nem tisztelnek kevesbe egy not mert akar egy het utan lefekszik velem. Inkabb orulnek hogy neki is olyan igenyei vannak mint nekem.
2017. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
sztem meg túl késő. A 3 ik napon ha nem fekszel le vele egy hülye tyúknak mondják azt aki nem teszi már meg a 3. napon. De ez a te döntésed csak szólok hogy túl sokáig húztad most már tedd meg.
2017. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Mi második talin szexeltünk,és utána össze is jöttünk 18/L
2017. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!