Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány hónap után unalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hónap után unalmas neki a szex helyszíne? Velem van a baj? L

Figyelt kérdés
Ágyban csináljuk legtöbbet, de nem túl régóta vagyunk együtt. Szoktam kezdeményezni, én azt hittem rendben van minden. De mégsem? Mit csinálhatok?

2016. dec. 28. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Megmozgatnám a fantáziám és törekednék arra, hogy minél változatosabb legyen a szex.


23/F

2016. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
75%

vele,nyugi


beszélgessetek,de azt nem tudom ,hogy ha elfogynak a helyszínek,akkor mit csináltok

2016. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Menj el a Marsra!
2016. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem napi szinten 4x-5x csináltátok ugyanazon a helyen minden egyes nap ez alatt a pár hónap alatt, akkor nem értem hogy lehet unalmas a helyszín. Tehát szerintem vele van a baj, nem veled. Hogy mit csinálhatsz? Megkérdezed tőle, hogy mégis hol szeretné? Ha pedig olyan helyen ahol te is beleegyezel és ő is, akkor ott csináljátok. Kerek erdő közepén egy pléden, vagy egy elhagyatott kilátó torony tetején, vagy mittudomén, de előbb utóbb a helyszínek is elfogynak és télen nem annyira jó ötlet kint csinálni a hidegben amúgy sem. :S De ez csak az én véleményem illetve válaszom. (24/F)
2016. dec. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos izgatja, hogy változatos helyeken csináljátok. ha te is benne vagy, akkor csak jól járhatsz vele, mert még jobban felpörög tőle
2016. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyél kicsit kreatívabb. Konyha, íróasztal, zuhanyzó, lépcső, udvar, garázs, nappali annyi lehetőség van.

Lepd meg egy olyan helyen ami belefér a komfort zónádba. Mondjuk üres lakásban a kanapén csinálni nem olyan extrém, de mégis kicsit más.

2016. dec. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!