Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2x utasította el az orált, miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2x utasította el az orált, miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, de lefeküdnénk egymással. Van kor különbség köztünk. 2x volt olyan lehetőség, hogy orálisan ki tudtam volna elégíteni. Mindkétszer elutasította, hogy nekem az nem lenne jó. Na de miért?

30/N



2017. jún. 15. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lehet nehezen vagy nem áll neki a cerka és fél hogy mit fogsz reagálni. Vagy kicsi neki . Vagy szűz XD
2017. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"...baromi kemény volt"


Ha ez a farkára vonatkozik, akkor nyilván nem potenciaprobléma. Szerintem húzza az agyad. A híúságát legyezgeti, hogy el tud(na) csábítani egy fiatal lányt, de nem biztos a dolgában,nem akar bonyodalmat, meg egy kiscsaj hisztijét.

2017. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most nézem, már kinőttél a "kiscsaj" korból :D

De akkor is nyűggel jár egy sokkal fiatalabb nő.

2017. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Lehet ez van benne, nem várok tőle kapcsolatot, vörös rózsát. Az elején felfogtam, hogy ez nem erről szólna. Csak simán szexet, amiről szó volt.
2017. jún. 24. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!