Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2x utasította el az orált, miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2x utasította el az orált, miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, de lefeküdnénk egymással. Van kor különbség köztünk. 2x volt olyan lehetőség, hogy orálisan ki tudtam volna elégíteni. Mindkétszer elutasította, hogy nekem az nem lenne jó. Na de miért?

30/N



2017. jún. 15. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert buta.Én nem tennék ilyet.:-)
2017. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Játsza a lovagot, hogy ő csak neked akar jót :D
2017. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát hány éves? Mert ha még fiatal akkor talán azért mert tényleg nem lenne jó neked,ha idősebb akkor biztos vagy benne, hogy lefeküdne veled?
2017. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Idősebb nálam. Volt csók és mell masszázs, baromi kemény volt. Igaz, akkor nem volt lehetőség folytatni. Lassan 5 éve próbál befűzni és amikor beadnám a derekam, hírtelen nem ér rá. Egy ilyen alkalommal utasított úgy el, hogy ha kielégítem orálisan az nekem nem lesz jó. Később újra felhozta hát én is, hogy szeretném és megint visszautasított.
2017. jún. 15. 14:34
 5/14 anonim ***** válasza:
az ilyen nem ffi,keress igazi ffit.
2017. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
mert nem ffi,és 10 centis ha van neki.ilove you oral.f
2017. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szóval idősebb nálad. Na de mennyivel?

Lehet, hogy már nem működik neki potencia növelő nélkül, az pedig épp nem volt nála.

Vagy az is lehet, hogy nagyon hamar elsült volna és nem akart beégni.

2017. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami gondja, csak nem meri mondani, mert ez nem a "normális" reakció.
2017. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mert ő egy elegáns gyerek és játssza a Robin Hood-ot hogy ő milyen kis kedves és segítő kész miközben egy óriási nagy ! bénaság c:
2017. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egy 20-sal több nálam.
2017. jún. 16. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!