Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfinek az emlékében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfinek az emlékében él egy lány aki a lagjobb orált adta neki?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem tuti
2017. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is él ilyen emlékem de remélem felülírható!!
2017. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem él, kocsiban volt. Előtte nem akart szopni. De a vége az lett, mondta is jogy olyan sok volt, hogy két nyelésre ment le
2017. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van. Még katona koromból.... egy duci de nagyon szép arcú lány. Tél volt, sétálgattunk, már ismerkedtünk néhány hete. Felhívott magához teázni. Beszélgetés közben elém térdelt Kigombolta a farmerom és egy korty teát a szájába véve elkezdett játszani velem. Hihetetlen technikája volt! Aztán még jó párszor meglepett különböző dolgokkal, amiről addig csak álmodtam! Én barom, meg a ducisága miatt nem mertem felvállalni így csak pár alkalommal voltunk együtt, plusz még nagyon jó fej és vicces is volt :( Szóval fiatal barátaim, nem minden a külcsíny!!!!!!!!! F/47
2017. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nőként minden eddigi pasimnak én adtam, az tuti :D:D:D
2017. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!