Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom jobban szereti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jobban szereti az oralt mint a vaginalis szexet, ez normális?

Figyelt kérdés
Mindig azt kéri én csináljam neki :(
2017. máj. 19. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, ez önzőség, és így nem komolyak teljesen a szándékai...
2017. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem lehetsz terhes.
2017. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet, az a baja, hogy túlságosan felizgat téged, és nem érez semmit, mert annyira kitágulsz. Ez ilyen tipikus kezdő fiúk balfszsága, és kb az egyetlen szitu, amiben megérteném az illetőt :D
2017. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt mondja ő mindig is jobban szerette az oralt!
2017. máj. 19. 11:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor jobb kapni, mint adni. Amennyiben te is vágysz időnként szexuális életre, nem csak szopni szeretnél, talán kereshetnél egy harmadik félt, vagy ki is léphetnél ebből a kapcsolatból.
2017. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, azt kellene tenned mondjuk egy hétig amikor csak teheted azonnal lecummantod. Semmi elözetes simi, puszilkodás, tapi. Ha egy hét alatt nem jön rá, hogy ez nem embernek valo, akkor hagyd ott a pitsuba.
2017. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem Sőt ismertem olyan pasit aki azt jobbal élvezte ha szopják mint azt hogy egy punciba volt.
2017. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem érzem normálisnak a viselkedését :(
2017. máj. 19. 11:47
 9/17 A kérdező kommentje:
Párom is sokkal jobban szereti az oralt mint a puncit ;(
2017. máj. 19. 11:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet túl tág vagy. Javaslom az intim tornát. Nem mindig csak a férfitól kell a csodát várni.
2017. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!