Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érzem a barátnőm szex kozben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem a barátnőm szex kozben?

Figyelt kérdés
Naszoval, nekem 14 és fél cmes a péniszem és ő pedig csak 1 fiúval volt. És az a baj hogy amikor szexelunk akkor alig érzem.. ő rendesen érez mindet, de nekem pont az ellenkezoje a helyzet, tobb honapja vagyunk egyutt és még vaginálisan soha nem élveztem el tole, mindig kellet valami más is. És úgy is tobb óráig tartott. Jólenne valalami hasznos tanács vagy tipp hogy ez mi lehet és mit kéne tenni ellene mert ez borzaszto hogy amikor verem a péniszem az sokkal intezivebb

#szex #pénisz #vagina #nincs semmi inger
2017. jún. 15. 04:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok és nem értem a lepontozás okát. Egy szóval sem támogattam azt, hogy ne védekezzenek, ha valaki esetleg ezt nehezmnyezné.
2017. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Pár napig ne masztizz. És mondd a barátnődnek, hogy szex közben kicsit szorítsa össze a hüvelyét. Ha így érzed, nyert ügyed van.

20N

2017. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Neki gésagolyók, te meg ne markolászd a répát verés közben.
2017. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja, és kutyapóz, vagy oldalfekvéses (összezárt lábakkal).


A misszionáriust, meg az ilyen, széttárt lábú pozitúrákat mellőzzétek. Szerintem.

2017. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Régen nekem is az volt,aztán belejöttem.Meg kellett tanulnom élvezni.Hiányzik a lágy mély tágulékony barlangja.Egész nap szexelni akart velem,felkavaró az ilyen nő.
2017. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!