Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érzem a barátnőm szex kozben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem a barátnőm szex kozben?

Figyelt kérdés
Naszoval, nekem 14 és fél cmes a péniszem és ő pedig csak 1 fiúval volt. És az a baj hogy amikor szexelunk akkor alig érzem.. ő rendesen érez mindet, de nekem pont az ellenkezoje a helyzet, tobb honapja vagyunk egyutt és még vaginálisan soha nem élveztem el tole, mindig kellet valami más is. És úgy is tobb óráig tartott. Jólenne valalami hasznos tanács vagy tipp hogy ez mi lehet és mit kéne tenni ellene mert ez borzaszto hogy amikor verem a péniszem az sokkal intezivebb

#szex #pénisz #vagina #nincs semmi inger
2017. jún. 15. 04:24
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Feltehetőleg nagyon szorosan fogod a brét.
2017. jún. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Hány évesek vagytok? Itt lehet az játszik hogy nagyon felizgul tőled, és lehet hogy a 14 cm kevéske.... kompenzáld valamivel a dolgot.
2017. jún. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld hátulról hogy össze szoritja a combját.
2017. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet az exének nagy volt és kitágult
2017. jún. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Hát, gondolom, hogy óvszert használtok, ami sokat ront az élményen. Gumiba én se szeretek elmenni (képesnek képes vagyok rá, de semmi extra).

Ideális esetben a barátnőd kooperál az egyéb befejezési módokhoz, ha így van, akkor nincs gond. :)

23/F

2017. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedul vagy ne verd ki, s plane ne napi tobbszor. (Alapveto hiba hiba hogy a fiatal sracok, felve a korai orgazmustol, szex elott kiverik, akar tobbszor. Aztan meg csodalkoznak hogy nincs patron.)
2017. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Beteg állat
2017. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj fel a maszturbálással teljesen. Egy idő után helyre jönnek a dolgok.
2017. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Szagold más barátnőjét.
2017. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sok hülye válaszoló..

Azt kell tisztázni, h a bnőd tág-e hozzád? Gumival és nélküle is ugyan az a helyzet? Pózokat próbálgattátok?

2017. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!