Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatba szabad barmit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatba szabad barmit is erezni szex kozben?

Figyelt kérdés

Egyre intimebb kezdett lenni ez a " kapcsolat" igy megkerdeztem hogy vannak e erzesei? Azt mondta hogy nincsenek, soha eletebe nem voltak.. Ha szex alatt ertem akkor vannak. Kerdeztem hogy mit erzel akkor? Azt mondta hogy mindent. Amikor probaltam kiszedni belole hogy mi mindent zavarba jott es megint csak azt mondta hogy mindent! - Arra gondolsz pl hogy bevagy indulva nagyon? Mondta hogy nem, akkor csak magaval foglalkozna. Ezutan csak visszakerdezett hogy neked vannak erzeseid?

- O tudja hogy vannak de mint par nem akarok tole semmit.

Kerdesem az lenne hogy atleptuk-e a hatarokat? Erezhetunk egyaltalan barmit is, plane mindent szex kozben?

27/L 31/F



2017. jún. 14. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is ez van.Ő az elején megmondta hogy csak szex. Nálam vannak érzelmek, szenvedek is rendesen. De nála is látom,hogy ez már nem csak szex.
2017. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdést sem értem.Nem vagytok ösztönlények,persze ,hogy éreztek egymás iránt valamit egyébként le sem feküdnétek egymással.
2017. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexkapcsolat is egy kapcsolat, idővel kialakulnak érzelmek, nem feltétlenül szerelem. Megismered a másik vágyait, szokásait, akaratlanul is úgy csinálod ahogy szereti, ezt hívhatjuk törődésnek. Egy egészséges embernél normális a folyamat, a párod reakciója az általad leírtak alapján elég éretlennek tűnik. Bár az nem derült ki, hogy te a fiú vagy-e vagy a lány... :)

Nekem több ilyen kapcsolatom is volt, mindenhol a szex volt a lényeg, de idővel mindenkivel jó barátok lettünk, közös főzés, vacsi, tévézés, néha eljárkáltunk ide-oda, sokat beszélgettünk egymás dolgairól. Ha jobban megismered a másikat, a szex is jobb. Szóval teljesen normális, hogy érzéseid vannak.

Viszont ha úgy érzed, hogy szerelmes vagy, akkor jobb ha megbeszéled vele. Vagy keresel olyat aki viszonozza is az érzéseidet.

2017. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nem szabad, egyenesen tilos!
2017. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) en vagyok a lany:)
2017. jún. 14. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha érzel valamit, vagy a másik , főleg ha mind2, akkor a szexkapcsolatnak vége!
2017. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a normális, ha szex közben szeretjük, akivel vagyunk. Még ha amúgy kapcsolatként nem is működik a dolog.
2017. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad senmibe,igazán komolyra nem valószinű hogy kelleni fogsz neki
2017. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
Ostoba vagy. Csak jól ki vagy használva!
2017. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!