Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok így ezzel vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így ezzel vagy mással is előfordult?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, szűz.

Egy jó ideje gondolkodok azon, hogy prostihoz menjek, csak azt nem tudom megéri-e.

A probléma az, hogy nagy az önbizalom-hiányom, és bizonytalan vagyok. A lányok többnyire jóképűnek tartanak, edzett vagyok bár kissé vékonyabb (sovány azért nem vagyok) társaságban humoros vagyok és intelligensnek tartom magam, de ez sem volt elég hogy rendes szexuális kapcsolatom legyen, ne csak petting.

Tudom, rinyálásnak hangzik és az is, mert eddig egy ronda baromnak tartottam magam és senki nem bizonyította hogy nincs így.

Nagyon zavar a szüzességes dolog, mert a társadalom is lenéz emiatt ahogy egyre inkább idősebb leszek.

Nem tudom mit tegyek...



2017. jún. 1. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Huh Ramone, ilyen se hallottam még férfitől :D de...végre :D valaki érti
2017. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves Ramone,

Itt nem arról van szó, hogy nincs töke felszedni egy rendes nőt. Nem tudom milyen kultúra részei vagytok de nőket felszedni nem lehet. Ahhoz a nő beleegyezése is kell. Én is próbálkoztam nem is egyszer, de ha egyszerűen nem jön össze - főleg hogy egy szaros kis városban élek ahol mindenki ismer mindenkit.

Én nem voltam még prostinál de szerintem az nem szégyen. Az egyik haverom is volt és az elmúlt évben két barátnője is volt, tehát nem egy ilyen "csicska" mint én, ahogy az előző proli paraszt mondta. És elmenne még egyszer mert szexuális téren többet tud neki nyújtani mint a prűd barátnője.

2017. jún. 1. 20:33
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzá tenném: egy prosti általában sokkal jobban odafigyel a higiéniára mint egy esetleges barátnő és ez tény.
2017. jún. 1. 20:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad kérdező!


Ne így állj a dolgokhoz,mert ha így rágörcsölsz akkor tényleg nem lesz senkid!


Szerintem hagyd a prostizást, mert egy barátnő sokkal többet ér minthogy egyszer-egyszer egy qrva jó pénzért kielégít azt csá

2017. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha én összejönnék egy sráccal, és megtudnám, hogy valaha is képes volt prostihoz menni gyorsan kiábrándulnék...
2017. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!