Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ezen olyan nagy cucc?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ezen olyan nagy cucc? Mással is előfordult már, nem?

Figyelt kérdés

Szóval van párom, de tetszik egy másik nő. Írtam neki egy sms-t, meg szóban is elhangzott ez nem egyszer, hogy ha nem lenne kapcsolatom, akkor bizony csinálnánk a dolgot (szex) ezerrel, le se másznék róla.


Látta a barátnőm és kibukott. Miért? Ha csak nem lenne... Gondolni, meg fantáziálni csak lehet másról, nem?


Mindig diszkrét vagyok ilyen beszélgetéseknél, de most homokszem került a gépezetbe. Viszont NEM csináltam semmit....!!!


2015. dec. 14. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mert ez attól még patkányság. Tegyél neki egy szívességet, és szakíts vele, jobbat érdemel nálad
2015. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Látta a barátnőm és kibukott. Miért? Ha csak nem lenne..."


Neked hogy esne, ha a barátod megírná pár nagymellű, nagy seggű cicababának, hogyha nem lenne barátnője, akkor szanaszét dugná minden nap őket? Jól, ugye?

2015. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Hogy te milyen szánalmas vagy...
2015. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak beszéltünk erről, ebben mi olyan nagy dolog? Semmit se csináltam. Szóval nem kell mocskolódni.
2015. dec. 14. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig azt mondom, hogy fordítsuk meg a szituációt. :) Tegyük fel, hogy te bukkansz rá egy olyan sms-re a telefonjában (most az tökmindegy, hogy hogyan), amiben egy számodra vadidegen férfival épp azt tárgyalják ki, hogy ha te nem lennél, akkor "így-meg-úgy, de szétcuccolnánk egymást". :) Neked nem esnie egy kicsit szarul? Mert nekem igen. Nem is az, hogy megfordul a fejében, mert persze, fantáziálgasson nyugodtan, amíg csak fantázia, addig nincs semmi gond. De ennek a fantáziának már konkrét tárgya van a másik srác képében. Nekem nagyon rosszul esne, hogy egy másik hús-vér emberre ácsingózik, miközben elvileg szeretjük egymást ésatöbbi... Nyilván nem csinálnék akkor ügyet belőle, hogy hisztizzek meg duzzogjak. Hamar túl is tenném magam rajta, hiszen nyilván csak fellángolás volt, de azért szarul esne. Jó szarul. Lehet meg is keresném a srácot és "megkérném", hogy ha egy mód van rá, többet ne legyeskedjen a barátnőm körül, mert lebontom az arcát (hű de kemény vagyok :)). A lányok meg ilyen szempontból kicsit máshogy vannak bekötve, mint mi, nekik ez még rosszabbul esik, mint nekünk.
2015. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el,hogy leirtad. Gondolni lehet,de ennyivel be kell erni.
2015. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akár szexchatelj is idegen lányokkal, az sem gáz. Hiszem nem csinálsz semmit. Nyugodtan szextelefonálj a barátnőd előtt, kit izgat? Ez csak szó, és írás. Meg persze visszafelé, ő is ugyan így. Viccet félretéve, miért nem szerzel egy olyan barátnőt, akit még akár szeretsz is? Mert, ha én szeretem a barátnőmet, akkor nem írogatok más lányoknak.
2015. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfi létemre, azt tudom erre írni hogy, ritka nagy szemétség. Ha van párom, nem sms-ezek, másik nővel, főleg nem szex témáról. Akit szeretek, nem fantáziálok mellette más nőről. De hát nem vagyunk egyformák.

Jogosan bukott ki. Nem csodálkoznék rajta, ha kidobna.

2015. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érted, mi ezzel a baj, akkor veled van a gond.


26/f

2015. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!