Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom furcsán hangzik de néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom furcsán hangzik de néha olyan mintha sperma ízt éreznék a számban mással is előfordult már?

Figyelt kérdés

általában akkor szokott lenni ha sokáig nem eszek vagy iszok semmit és akkor amikor nyelek vagy így nyammogok egy kis időre olyan sperma ízt érzek a számban


bocsi ha gusztustalan voltam

Ez mitől lehet?



2017. máj. 24. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert kívánod a gcit egész nap és ha nem kapod meg már egyből a szádban érzed az ízét. Ez tipikus éhes disznó makkal álmodik eset.
2017. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hogy te milyen egy primitív vagy első válaszoló... nem nemhiszem hogy azért..
2017. máj. 24. 18:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a primitív? Nem a kérdés volt egy kicsit "igénytelen" Mitől érezhetnél gci ízt a szádban egész nap másként?
2017. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
próbáltam szépen megfogalamzni és én spermát írtam nem azt amit te plusz értelmezd a kérdésemet te nagyon zokni... néha és nem egész nap... és normális válaszokra vagyok kíváncsi
2017. máj. 24. 18:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés is normálisan van megfogalmazva, és az első válasz is végülis segítő szándékú, csak túlzottan nevén nevezi a dolgot. Azt akarta válaszolni, hogy nagyon vágysz rá, és ezért érzed az ízét.
2017. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen lehet nyers a fogalmazásom, de így érthető és nem kerteltem és nem trollkodásnak írtam vagy hülyeségnek!
2017. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

értem köszönöm

hát nem tudom pedig olyankor is van amikro biztos hogy nem gondolok semmi szexuális jellegű dologra

2017. máj. 24. 18:37
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Termeli a szervezeted a spermát és ilyenkor kicsapódik a szájpadlásra.
2017. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, én néha olyan ételek ízét szoktam, ha nem is érezni, de valahogy eszembe jutnak, amiket régen ettem és szeretem. De néha talán érzem is, csak nem tűnik fel.
2017. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ilyen hülyeséget hogy termelne már a szervezetem spermát amikor az csak a férfiaknál van -.-'
2017. máj. 24. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!