Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom furcsán hangzik de néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom furcsán hangzik de néha olyan mintha sperma ízt éreznék a számban mással is előfordult már?

Figyelt kérdés

általában akkor szokott lenni ha sokáig nem eszek vagy iszok semmit és akkor amikor nyelek vagy így nyammogok egy kis időre olyan sperma ízt érzek a számban


bocsi ha gusztustalan voltam

Ez mitől lehet?



2017. máj. 24. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem anno suliban egy kémia kísérletnél történt, hogy a számba ment vegyszer, mikor pipettáztunk. Nos ez annyira maradandó lett nálam, hogy ha meglátok egy vegyszeres üveget azonnal a számba érzem az ízét, de egy extrém példa ha meglátok egy becsomagolt mosóport, akkor is érzem a számba az ízét. Nálad kb. ilyen lehet ez az eset csak te sperma ízt érzel a szádban Na nem gcit írtam :)
2017. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10 pedig van ilyen, csak ritka. Más nőket ne nyalogass. Vagy húzz gumit a nyelvedre.
2017. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!