Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Saját sperma kostolás lâny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját sperma kostolás lâny segítségével gáz lehet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok szàjàból csókkal vagy puncijàból nyalàssal vagy nincs olyan nő aki ebbe bele menne
2017. máj. 24. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Párom próbálta. Én kértem csókoljon meg. De csak éppen megcsókolt és húzta el a szájat..nem izlett neki :)
2017. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!!

Aki hagyja, hogy a szájába élvezz, az a csókot is hagyni fogja, sőt, egyfajta megerősítés. Más kérdés, hogy -ahogyan az előző írta- sok férfi undorodik a saját spermájától... Akkor mire számít a nőtől?!

A punciból kinyalni? Ez is temperamentum kérdése, engem nem vonz, de ki szólhatna bele?

2017. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Páromnak nagy szája volt hogy ó megcsókol...aztán a pillanatban igyekezett kihatralni. De egyszer ki kell próbálni. Úgyhogy hajrá!!!
2017. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyet értek! És azzal is ha a nő megteszi akkor a férfi miért ne,ráadásul a sajátja.
2017. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Minek kell ezt itt megkérdezni? Azt csinálsz ami jól esik, egymás szájába is okádhattok ha úgy szeretitek.
2017. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös orál után miért ne
2017. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Partnerem benne van. Nem tudom, hogy magától eszébe jutott-e volna, de mikor én feldobtam az ötletet, azonnal belement. Lehet csak az izgatja, hogy engem izgat, nem tudom, de szoktuk csinálni különböző verziókban. :)

N/34

2017. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

# 2


A sperma a nő szájában olyan, mint a puncinedv a pasi szájában.


Nők sem mind szeretik a saját puncinedvüket, nincs ez másképp a pasik saját spermájával sem.

2017. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt egyszer egy barátnőm, aki bár csinálta nekem orálisan, de csak 80%-ban szívesen, ezért amikor a szájába élveztem, nem nyelte le, hanem odajött a számhoz és mélyen megcsókolt... Amolyan bosszúból csókolt, "ha már lec0ooptalak, akkor nesze neked is a g333cidből" :D


Kis vadmacska volt :)

2017. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ez működik, elég sűrűn csókolózunk spermával, és elég sűrűn ki is nyalom a puncijából. :)
2017. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!