Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen előfordult mással?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen előfordult mással?

Figyelt kérdés

Minden szexuális alkalomkor borzasztó fejfájás tör rám. Ez van kb. 2hete. Merevedéskor semmi baj sincsen, viszont mikor már a csúcspont körül vagyok akkor. Legalább 3 óra hosszáig tart ez az éles fejfájás. Más volt hasonló helyzetben?

19/F



2017. febr. 25. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nálam volt ilyen. Ritka, de létező jelenség. Pasiknál pedig, úgy tudom, még ritkábban fordul elő. Nekem orgazmus előtt pokoli éles fejfájásom lett, nagyon nehezen múlt el. Kb egy hónap után magától megszűnt ez a jelenség, ha nem így lett volna, biztos elmentem volna orvoshoz, de a szerencsésebbek közé tartozom és rendeződött a helyzet. Neten találsz róla infót, már itt is volt erről régebben egy kérdés, mindjárt megpróbálom megkeresni.
2017. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az első válaszolónak! Nagyon sokat segített! Leginkább megnyugtatott, hogy semmi komoly sincsen!
2017. febr. 25. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit, csak arra emlékeztem rosszul, hogy a pasiknál gyakoribb. :) Én egy hónapig szenvedtem vele, masztizásnál is fájt orgazmus esetén, de azt azért kihangsúlyoznám, hogy tényleg elmentem volna dokihoz, ha nem múlik el. Tovább nem érdemes várni szerintem.
2017. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!