Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok így ezzel vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így ezzel vagy mással is előfordult?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, szűz.

Egy jó ideje gondolkodok azon, hogy prostihoz menjek, csak azt nem tudom megéri-e.

A probléma az, hogy nagy az önbizalom-hiányom, és bizonytalan vagyok. A lányok többnyire jóképűnek tartanak, edzett vagyok bár kissé vékonyabb (sovány azért nem vagyok) társaságban humoros vagyok és intelligensnek tartom magam, de ez sem volt elég hogy rendes szexuális kapcsolatom legyen, ne csak petting.

Tudom, rinyálásnak hangzik és az is, mert eddig egy ronda baromnak tartottam magam és senki nem bizonyította hogy nincs így.

Nagyon zavar a szüzességes dolog, mert a társadalom is lenéz emiatt ahogy egyre inkább idősebb leszek.

Nem tudom mit tegyek...



2017. jún. 1. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olvasd végig a kérdéseket... naponta átlag ketten kérdik meg.
2017. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nyugi..más is ekkora csicska mint te, és rohan is a fizetőshöz

csak ne lepődj meg ha majd 30 évesen is rá leszel szorulva :)

2017. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék rászorulva? Mi rossz lenne abban hogy egy prosti kielégít? Nyomot vés az arcomra vagy mi?
2017. jún. 1. 17:42
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, aztán te leszel a sebhelyesarcú :D
2017. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

és egy másik dolog amire főként nők válaszoljanak: miért lenne kiábrándító ez egy ismerős nőnek?

Csak mert akinek elmondtam ezt a szándékom mind ki volt akadva, de nem értem miért, ha egyszer nem szerelmesek vagy ilyesmi, nem vagyunk együtt és ők sem járulnak hozzá a szexuális élelemhez akkor ez miért zavar egy nőt?

2017. jún. 1. 17:51
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért élünk egy ennyire pejoratív proli társadalomban, ahol az ilyesmire hangsúlyt fektetnek? Mert mindenki egy szinten ebben keresi a hierarchiát, a hedonizmusban, hogy minél többet élvezhessen egy másik ember által akár. Felelősség nélkül persze. Gondolom ezért szégyen a szüzesség, mert az illető tapasztalatlan, nem tud akkora élvezetet nyújtani.
2017. jún. 1. 17:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz szerelmesnek lenni (beléd) hogy kiakadjanak.

Egyszerűen undorító, gusztustalan :D


Az én szemembe az ha valaki kvához megy, vagy jár rendszeresen:

Egy férfiatlan alak, hogy neki prostihoz kell járni, mert képtelen egy nőcskét felszedni, vagy megszólítani merni, ismerkedni. Berakja a faxát-hiába a gumi- egy ótvaros lyukba, ahol más aznap 3an belerakták. Egy nulla. Mert ez annak a jele, hogy vele csak pénzért hajlandó lefeküdni egy nő.

A lényeg, hogy nem férfi.


És én magam mondom, más ha valami durva fétist szeretne kiélni...az oké, érthető. De hogy csak egy cumiért akár felmegy valaki lakására és fizet, pancserség.

2017. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
érhető, de miért zavaró számodra hogy valaki férfiatlan? Lehet, hogy ennek vannak háttér okai a gyerekkorból vagy valami, nem?
2017. jún. 1. 18:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem zavaró. Szerintem rosszul értelmezted a reakcióm, reakciójukat


Nem zavarónak nevezném, de mint egy ember és "ffi nemű lény" kevesebb, szinte semmi vagy a szemünkbe.

Én pl nem is a számat húzogatnám, szerintem kinevetnélek. De ez az én reakcióm, mind mások vagyunk.

2017. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ramone ***** válasza:

Pasikènt szégyellem magam hogy olyan pasik is vannak akik szakadt prostikhoz járnak... Remélem segít az a tudat hogy az a két perc amíg reszeled addig is a dellát számolja és olyan jelentéktelen vagy a szemében mint egy darab sz*r az út szélén ;)

Szánalmas hogy valakinek ahhoz van töke hogy prostikra b**a el a pénzét de ahhoz nincs töke hogy felszedjen egy rendesebb nőt :/

2017. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!