Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti minek nem tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti minek nem tudnátok ellenálni?

Figyelt kérdés
El akarok csábítani egy férfit,szexre,és hát szeretnék neki szexisen felöltözni,hogy tuti legyen a hatás. Milyen ruhának nem tudnátok ellenálni? Nem bikinire meg fehérneműt írjatok,mert az nem kivitelezhető. Esetleg linkelnétek képeket?
2017. máj. 25. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha szimplán csini vagy és természetes, akkor én speciel a kísértésnek nem tudnék ellenállni.
2017. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok. Még kettő ami nagyon bejön nekem:

[link]

[link]

Egy ultramerész darab: [link]

2017. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
minek nem? még ha ruha is lenne rajta a cicanadrágtól teljesen kivagyok. Szeretem azokat a ruhákat amelyek jól simulnak a testre és látom a formáját. De az ilyen csipkés fehérnemük a királyak. Főleg amelyik olyan hogy a bugyi része levehető. Vagy amikor cicanadrágban a csaj és letéped a puncinál :D Van még sok hülyeség. De az fajta harisnya vagy nem tom mi ami kötött és ilyen hálós az egész nagy kockák vannak benne. Imádom ezeket a szexi ruhákat. Azért is készültek hogy a férfinak felálljon tőle. Polóknál persze amelyiknél a csecs látszik pl: Amikor pont egy nagy köre van a csecs körül és oldalról látszik a csecse nem felülről. Vagy amikor rövid poló és alulról látom a csecsét. Vagy a rövid farmer amiben a segge látszik már ki.
2017. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Öltözz sörnek.
2017. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2017. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!