Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak 30-40. Munkahelyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30-40. Munkahelyen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel..valami irodában dolgoztok. Hivatal pl..és érkezik oda egy fiatal gyakornok...Megnézitek?

Izgató a fiatal "hús"? Itt most nem arra gondolok hogy rögtön meg.ugnátok hanem csak arra hogy megnézitek, mosolyogtok, segítetek neki, vagy talán úgy beindul kivsit a fantáziai is?


2017. máj. 24. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mosolygok rá, és megnézem. És igen, unalmasabb percekben elindul a fantáziám, mi lenne, ha... De nem szoktam rámászni senkire. (39F)
2017. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, beszélgetek vele, mosolygok, aztán ha olyan akkor kicsit talán be is próbálkozok, de azért olyant még nem találtam aki komolyan gondolta volna, de inkább csak szórakoznak ők is.
2017. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan így van. Engem beindít egy csini fiatal csaj rosszabb esetben szerelmes is leszek bele 48/f
2017. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megnézem. Poénból talán flörtölgetnék is vele és ha az esetem, gondolatban halálra ... :) De persze őt nem hoznám kellemetlen helyzetbe.
2017. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én több munkahelyemen is szexeltem. Irodában dolgozom. Nincs ebben semmi extra. 36f
2017. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a friss húst nézem meg, hanem az aktuális kolléganőket is. Szépek. :D
2017. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne nézném már meg! :D
2017. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!