Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk férfiak ti megkóstoltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak ti megkóstoltatok a saját spermátokat már?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2017. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Mikor a számba lottem,de majdnem hánytam,azonnal egy citromot ettem hogy kimenjen az íze...
2017. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem...és nem is szeretném.
2017. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk nagy része maszturbáláskor megkóstolja. Érdekes, hogy hogy ez összefügg az izgalom fokával. Az ejakuláció előtt még határozottan szeretnénk kipróbálni, de egy pillanattal utána elmúlik a vágy, és már taszít a gondolat. A megoldás, ha maszti közben épp a határnál megállva kijön valamennyi, de csak olyan fél elélvezés, nincs befejezve az orgazmus. Olyankor megmarad az az izgalmi állapot, ami a kóstoláshoz kell.

Az állagát olyannak találtam, mint a lágytojás fehérje, az íze kicsit sós, nem kellemetlen.

2017. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont kölcsönös orá után nem szoktam elküldeni a barátnőmet hogy mossa ki a száját, így volt hogy éreztem a saját termékemet a számban, de hogy közvetlenül biztos nem kostolgatnám
2017. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben kóstolnam meg,ha egy dominans lany vagy domina parancsba adná,amugy magamtól kizart!
2017. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, még tiniként egyszer kíváncsiságból, amikor maszturbálni kezdtem. Nem jött be, és így nőknél sem nagyon erőltetem, hogy nyeljék le.

(40/F)

2017. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen megkostoltam. Szerintem semmi gond vele. Nekem jol esik ha lenyelik akkor en miert undorodjak tole ?
2017. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Közvetlenül csak a maszturbáció kezdetén kóstoltam meg, nem kattantam rá, de nem is volt borzasztó. Magamtól sosem csinálnám megint, de orál után csóknál többnyire érzem magamat, ami nem zavar különösebben, hisz belőlem jött, saját magamtól meg nem fogok undorodni, ha meg igen, akkor ott már nagy baj lenne...


29/F

2017. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam hogy természetes antidepresszáns, ezért én kibocsátottam egy adagot pohárba és megittam. Az íze nem volt szokatlan, mert mindig meg-meg kóstolgattam maszti után, hiszen kiváncsi természet vagyok. Sós, és túl átható az utóíze, tehát desszertként vagy más ételként nincs sok értelme. Így nagy dózisban viszont nagyon nem volt finom. Bevallom, ez már engem is megviselt, és maradt némi diszkomfort érzésem utána. Ráadásul a kedvem sem lett jobb.
2017. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!